Спроби з нею поговорити перетворювалися на сварки, букет квітів летів через вікно

Пів року тому я зустрів дівчину з дитиною і протягом якогось часу ми зустрічалися, дитина почала називати мене татом, все було добре, я був на сьомому небі від щастя.

Я довго думав і зважився, я дуже сильно закохався в них, все було добре, і я не знаю, що б я без них робив. Разом гуляли, я робив для них все. У лютому ми приїхали до мене, знову ж таки все було добре, ми вже планували сімейне життя, почали замислюватися про другу дитину. Вирішили, що це буде влітку, але так склалися обставини, що ми дізналися, про вагітність у березні.

Ми були дуже раді і 8 березня сказали все батькам, але тут у мене почалися проблеми на роботі, нам перестали платити, почали виганяти своїм коштом. Мене ця ситуація дуже підкосила, не знав що мені робити.

І тут я вирішив знайти собі поки що на якийсь час підробіток у таксі. Мені довелося ще кілька разів обманювати дружину, щоб вона не хвилювалася. Я розумів, що обманом справі не допоможеш і все їй розповів.

Все було добре, ми почали вибирати ім’я дитині, але буквально тиждень тому в наші стосунки втрутилася її сестра, і кохана одразу від мене віддалилася, почала все близько до серця сприймати я не знав, як до неї підступитися, розмовляти вона зі мною не хотіла.

Я не розумію, що зробив не так. Адже я все для них робив. Спроби з нею поговорити перетворювалися на сварки, букет квітів летів через вікно, вона казала, що її почуття до мене охолонули, і вона не може жити з людиною, яку не любить.

Зараз вона живе у мами, а в мене на душі паскудно. Не знаю, що сталося буквально вчора, мені подзвонили з лікарні, сказали, що вона записалася позбутися дитини.

Я на це не можу вплинути, тому що на це дуже добре вплинула сестра. Я чесно не знаю, що робити. Дуже люблю їх і боюся втратити. Я дуже хочу їх повернути

You cannot copy content of this page