Спроби з нею поговорити перетворювалися на сварки, букет квітів летів через вікно

Пів року тому я зустрів дівчину з дитиною і протягом якогось часу ми зустрічалися, дитина почала називати мене татом, все було добре, я був на сьомому небі від щастя.

Я довго думав і зважився, я дуже сильно закохався в них, все було добре, і я не знаю, що б я без них робив. Разом гуляли, я робив для них все. У лютому ми приїхали до мене, знову ж таки все було добре, ми вже планували сімейне життя, почали замислюватися про другу дитину. Вирішили, що це буде влітку, але так склалися обставини, що ми дізналися, про вагітність у березні.

Ми були дуже раді і 8 березня сказали все батькам, але тут у мене почалися проблеми на роботі, нам перестали платити, почали виганяти своїм коштом. Мене ця ситуація дуже підкосила, не знав що мені робити.

І тут я вирішив знайти собі поки що на якийсь час підробіток у таксі. Мені довелося ще кілька разів обманювати дружину, щоб вона не хвилювалася. Я розумів, що обманом справі не допоможеш і все їй розповів.

Все було добре, ми почали вибирати ім’я дитині, але буквально тиждень тому в наші стосунки втрутилася її сестра, і кохана одразу від мене віддалилася, почала все близько до серця сприймати я не знав, як до неї підступитися, розмовляти вона зі мною не хотіла.

Я не розумію, що зробив не так. Адже я все для них робив. Спроби з нею поговорити перетворювалися на сварки, букет квітів летів через вікно, вона казала, що її почуття до мене охолонули, і вона не може жити з людиною, яку не любить.

Зараз вона живе у мами, а в мене на душі паскудно. Не знаю, що сталося буквально вчора, мені подзвонили з лікарні, сказали, що вона записалася позбутися дитини.

Я на це не можу вплинути, тому що на це дуже добре вплинула сестра. Я чесно не знаю, що робити. Дуже люблю їх і боюся втратити. Я дуже хочу їх повернути

Related Post

Дружина просто зрадила мені, незважаючи на нашого синаДружина просто зрадила мені, незважаючи на нашого сина

Напевно ніхто не думає на початку подружнього життя про кінець, а варто було б так вважаю тепер я. До моменту подачі заяви до суду до останнього вважав що все налагодиться.