fbpx

Стали найкращими подругами з жінкою мого коханця. Я її розумію, вона мене підтримує, а він лишився ні з чим в результаті

Я ніколи не вірила чоловікам, поки не зустріла Андрія. Парадокс, у мене були чоловіки, які ладні були весь світ кинути під мої ноги, я не вірила, постійно сумнівалася, хоча ніколи приводу вони мені не давали. З ним було все по-іншому.

Він брехав мені майже з самого початку відносин. Виявився одруженим, мав дітей. Та і як я потім дізналася це був 3 шлюб. Старший за мене на 10 років. Вмів гарно говорити, вмів робити красиві жести і дії, в ньому було щось таке, заради чого варто було його пробачати.

Ейфорія тривала не довго. Як би сильно я не впиралася своїм почуттям, але зовсім скоро я зрозуміла що не хочу бути запасним аеродромом, варіантом, котрий підходить на випадок, якщо дружина без настрою. Крім того ми працювали в одній фірмі і так не могло продовжуватися далі. У мене була гордість і я знала ціну собі і своєму життю.

Я вирішила поговорити з ним. Пояснила, що він неправий. Ні, я не стала просити його йти з сім’ї. Навпаки я сама виросла без батька, тому пояснювала як жінці важко самостійно піднімати дітей.

Тим не менше він не розумів. А я ж знала, знала що є карма, що все в цьому житті вертається. Обіцяла, що якщо він не припинить то я розкажу все його дружині.

Потім зустріла гарного хлопця і у на закрутилося. Він знав що раніше в мене були стосунки з Андрієм, але ми відразу проговорили це, я обіцяла що все в минулому.

Тоді жінка Андрія дізналася про коханок і виставила його. Він прийшов до мене, почав щось вимагати, погрозами сипати. В результаті наговорив моєму Дмитру багато зайвого. Інший чоловік на місці Діми образився б, пішов, а цей йому доступно пояснив що і до чого. Треба сказати, що дружина Андрія виявилася дуже хорошою дівчиною, вона не розлучалась з ним, не виганяла, але жила для того щоб він годував дітей, і я її не засуджую. Потім вона стала моїм свідком на весіллі і хрещеною моїх дітей. Уявляєте обличчя Андрія, коли він побачив фото в соціальних мережах?

Related Post

Розлучилася з чоловіком, розлучилася з коханцем. Чи варто чекати нових відносин?Розлучилася з чоловіком, розлучилася з коханцем. Чи варто чекати нових відносин?

Після другого розлучення у мене стався короткий, бурхливий роман з нашим спільним другом. Але за його ініціативою спілкуватися перестали. Я втратила не тільки чудового коханця, але і близьку людину, яка

Перед тим як грубіянити дівчині, варто задуматися, а може від неї буде залежати подальша доляПеред тим як грубіянити дівчині, варто задуматися, а може від неї буде залежати подальша доля

У Ігоря сьогодні як назло не було настрою, він проспав зміну, ледь встиг на електричку, а по дорозі ще й зачепився кросівком за якийсь камінь. Залетів до лікарні, як ошпарений,

Закохалась у одруженого … Іронічно вийшлоЗакохалась у одруженого … Іронічно вийшло

Ніяк не виходить бути разом. Історія безглузда-то за своєю суттю. Шкода, що це моя безглузда історія. Я закохалася в одруженого чоловіка. Я вважаю, що ще тоді, шість років тому, він про

facebook