Старший брат мого чоловіка здається закохався в мене, постійно приходить в гості коли я вдома, а в нього дружина та троє дітей!!!

Чи потрібна мені така дружба?

У мого чоловіка є старший брат Максим. Ми з ним добре спілкуємося. Він може просто в перерві між уроками (він учитель) заїхати до мене в гості на чай. Ми сидимо і просто розмовляємо про те і се.

Але Максим одружений. У нього вдома 3 дітей. І його дружина підозріло на мене стала поглядати. Мені це неприємно, але в той же час не скажу ж я Максиму, щоб не ходи до нас в гості!

Його дружина постійно сидить вдома. Доглядає за собою погано. Із наших розмов я розумію, що його не тягне додому. Він відноситься до таких чоловіків, які бігають від проблем. Вдома важко, ось він у мене і відсиджується.

Мені не подобається, як він себе веде зі своєю дружиною. Але коли я щось йому кажу, то бачу в ньому небажання щось міняти.

А недавно мені приснився сон, ніби він мене поцілував. Я навіть уві сні встала і втекла. І тепер мене відвідала думка, а чи не ходить він до нас, тому що я йому подобаюся?

 Може це і нерозумно. Але я стала частіше йти з дому, щоб він не приходив. Але він щодня телефонує і запитує, вдома я чи ні. Як тільки я вдома, відразу приходить.

Мені не потрібні ці дурниці. Але він дуже схожий на мого чоловіка. Що мені робити? Тільки не кажіть, щоб я з ним поговорила. Я не зможу. Раптом я собі все це надумала?

По суті, я для нього ще як маленька дитина. Брату чоловіка 37 років. А може справа в тому, що я ставлю під великий сумнів дружбу між чоловіком і жінкою? Звичайно, бувають винятки, але це рідко. Останній чоловік, якому я доводила, що така дружба є, став моїм чоловіком.

You cannot copy content of this page