Старший брат мого чоловіка здається закохався в мене, постійно приходить в гості коли я вдома, а в нього дружина та троє дітей!!!

Чи потрібна мені така дружба?

У мого чоловіка є старший брат Максим. Ми з ним добре спілкуємося. Він може просто в перерві між уроками (він учитель) заїхати до мене в гості на чай. Ми сидимо і просто розмовляємо про те і се.

Але Максим одружений. У нього вдома 3 дітей. І його дружина підозріло на мене стала поглядати. Мені це неприємно, але в той же час не скажу ж я Максиму, щоб не ходи до нас в гості!

Його дружина постійно сидить вдома. Доглядає за собою погано. Із наших розмов я розумію, що його не тягне додому. Він відноситься до таких чоловіків, які бігають від проблем. Вдома важко, ось він у мене і відсиджується.

Мені не подобається, як він себе веде зі своєю дружиною. Але коли я щось йому кажу, то бачу в ньому небажання щось міняти.

А недавно мені приснився сон, ніби він мене поцілував. Я навіть уві сні встала і втекла. І тепер мене відвідала думка, а чи не ходить він до нас, тому що я йому подобаюся?

 Може це і нерозумно. Але я стала частіше йти з дому, щоб він не приходив. Але він щодня телефонує і запитує, вдома я чи ні. Як тільки я вдома, відразу приходить.

Мені не потрібні ці дурниці. Але він дуже схожий на мого чоловіка. Що мені робити? Тільки не кажіть, щоб я з ним поговорила. Я не зможу. Раптом я собі все це надумала?

По суті, я для нього ще як маленька дитина. Брату чоловіка 37 років. А може справа в тому, що я ставлю під великий сумнів дружбу між чоловіком і жінкою? Звичайно, бувають винятки, але це рідко. Останній чоловік, якому я доводила, що така дружба є, став моїм чоловіком.

Related Post

Моя бабуся попереджала подругу про дзеркало старої циганки, але вона не послухаласяМоя бабуся попереджала подругу про дзеркало старої циганки, але вона не послухалася

У мене до цих пір зберігається чорно-біла фотографія моєї бабусі з її сільськими подружками. На ній вони стоять біля колгоспного трактора з причепом, на якому лежить копиця сіна. Молоді, років

Майбутній чоловік практично застукав мене з іншим у ліжкуМайбутній чоловік практично застукав мене з іншим у ліжку

Ця ситуація трапилася ще до того, як я вийшла заміж. Тепер я вірна чоловікові і навіть не дивлюся на інших чоловіків. А раніше у мене було два хлопця. Перший –

facebook