fbpx

Стерпиться- злюбиться, все ж краще ніж батька в дітей забирати

Рита думала, що ніколи не повторить долю своєї матері, збиралася заміж за заможного чоловіка при посаді, а зараз сидить в якійсь хибарі, біля печі і думає як жити далі.

4 роки тому Рита поїхала з рідного дому в велике місто, вона будувала собі плани, хотіла здобути освіту, кар’єру зробити, заміж вийти вдало теж хотілося, більше за все.

В столиці вона познайомилася з Єгором, чоловіком мрії, як вона вважала, і відразу закохалася. Він був її директором, ситуація банальна. Та і Єгор Олександрович не забував балувати увагою свою дівчинку.

Єдине, що він ніколи не запрошував її додому, не знайомив з батьками, але кругом вони були разом, хоча з ближнього оточення його вона не знала майже нікого.

Рита почала навчатися на економіста, вже 4 курс, ще лишилося захистити диплом і все, по суті, освіта в кишені. Та одного разу її ві університеті зустрів Сашко, хлопець працював віддалено, іноді приїздив, щоб здати звіти та прийняти заліки в студентів.

Він був розумний, вона пам’ятала тільки, що займається якимись інформаційними системами, тобто гарно розбирається в комп’ютерах. Вони і не спілкувалися навіть раніше.

Аж поки в один день Сашко не запропонував Риті поговрити, сказав що питання важливе. Він запропонував переїхати до нього, Рита від здивування ледь не впала, але те що він сказав далі, змінило її життя назавжди.

Він розповів, що Єгор має дружину і дітей, і Рита не перша, хто потрапив в цю пастку. Він покористуєтеся нею і все, бувай здорова. Рита спочатку не повірила, але фото будинку, фото з жінкою і дітьми, і в кінці кінців профіль в соціальних мережах його дружини, де вона щаслива з чоловіком і дітьми сказало багато про що.

Рита в той же день зібрала речі і поїхала з Сашком. Він обіцяв їй теж роботу знайти, а поки, вона буде займатися ремонтом в їхньому будинку, де вони будуть жити як пара. Стерпиться- злюбиться, все ж краще ніж батька в дітей забирати.

Related Post

Познайомилися для створення сім’ї, а тепер він “нічого не обіцяє”Познайомилися для створення сім’ї, а тепер він “нічого не обіцяє”

Ситуація така: познайомилася з хлопцем на сайті знайомств, в його профілі було зазначено, що він шукає дівчину для створення сім’ї і народження дітей. Мене це привернуло, так як я вже

– Боюся, що молодша дочка як підросте, буде задивлятися на хлопців старшої дочки…– Боюся, що молодша дочка як підросте, буде задивлятися на хлопців старшої дочки…

– У мене дві дочки, п’яти і трьох рочків. Часто спостерігаю за Олею і Катею і бачу ось таку дивну поведінку меншої. Лежить собі, наприклад, на столику лялька в жовтій

Довго не могла повірити в те, що моя найкраща подруга говорить за моєю спиною гидоти про мене, а мого чоловіка називає зрадникомДовго не могла повірити в те, що моя найкраща подруга говорить за моєю спиною гидоти про мене, а мого чоловіка називає зрадником

У жіночій дружбі завжди присутня заздрість. Хочу поділитися своєю банальною, на перший погляд, історією, але для мене, це стало таким собі уроком в житті. Була у мене подруга, дружили ще зі