Стерпиться- злюбиться, все ж краще ніж батька в дітей забирати

Рита думала, що ніколи не повторить долю своєї матері, збиралася заміж за заможного чоловіка при посаді, а зараз сидить в якійсь хибарі, біля печі і думає як жити далі.

4 роки тому Рита поїхала з рідного дому в велике місто, вона будувала собі плани, хотіла здобути освіту, кар’єру зробити, заміж вийти вдало теж хотілося, більше за все.

В столиці вона познайомилася з Єгором, чоловіком мрії, як вона вважала, і відразу закохалася. Він був її директором, ситуація банальна. Та і Єгор Олександрович не забував балувати увагою свою дівчинку.

Єдине, що він ніколи не запрошував її додому, не знайомив з батьками, але кругом вони були разом, хоча з ближнього оточення його вона не знала майже нікого.

Рита почала навчатися на економіста, вже 4 курс, ще лишилося захистити диплом і все, по суті, освіта в кишені. Та одного разу її ві університеті зустрів Сашко, хлопець працював віддалено, іноді приїздив, щоб здати звіти та прийняти заліки в студентів.

Він був розумний, вона пам’ятала тільки, що займається якимись інформаційними системами, тобто гарно розбирається в комп’ютерах. Вони і не спілкувалися навіть раніше.

Аж поки в один день Сашко не запропонував Риті поговрити, сказав що питання важливе. Він запропонував переїхати до нього, Рита від здивування ледь не впала, але те що він сказав далі, змінило її життя назавжди.

Він розповів, що Єгор має дружину і дітей, і Рита не перша, хто потрапив в цю пастку. Він покористуєтеся нею і все, бувай здорова. Рита спочатку не повірила, але фото будинку, фото з жінкою і дітьми, і в кінці кінців профіль в соціальних мережах його дружини, де вона щаслива з чоловіком і дітьми сказало багато про що.

Рита в той же день зібрала речі і поїхала з Сашком. Він обіцяв їй теж роботу знайти, а поки, вона буде займатися ремонтом в їхньому будинку, де вони будуть жити як пара. Стерпиться- злюбиться, все ж краще ніж батька в дітей забирати.

Related Post

Відмовляюся від спільного проживання. Чи є варіант не зачепити чоловіче самолюбство?Відмовляюся від спільного проживання. Чи є варіант не зачепити чоловіче самолюбство?

Назріла ситуація з чоловіком, не знаю, як делікатніше йому відмовити. Зустрічаємося вже якийсь час, зазвичай у вихідні ходимо в кафе, а далі ночуємо у мене. Вранці я мрію скоріше його