fbpx

Стій, Юль, стривай, ти скажи, ти хоча б любила мене колись? -Міш…

Привіт, як ти, як сім’я. Давно не бачилися. -Привіт Міша, так дійсно, давно, 3 роки вже як пройшло, рада за тебе, бачила ти одружився, нарешті знайшов ту яка тобі треба, спокійну, хорошу дівчинку.

Так, спокійну, не те що деякі, з сарказмом і насмішкою сказав він. Ця історія починалася зовсім не так як багато інших. Вони були молоді, гарячі, особливо Юля, їй тоді всього то 19 виповнилося, вона була заміжня вже за його племінником, але коли вони з Мішою познайомилися все змінилося, це безумовно було кохання.

Йому 32, її це ні на мить не хвилювало. Він ладен був зірку з неба дістати заради неї, вона не могла ніяк наважитися піти від чоловіка.

І що в результаті? Кілька разів вона відмовляла Мишку в його пропозиції поїхати кудись разом, а потім просто перестала брати телефон, було нестерпно боляче розуміти що вони не можуть бути разом, це зруйнувало б як мінімум відносини в 4 сім’ях відразу, ні так не буде.

Мишко вирішив їхати за кордон на останній свої зустрічі він їй так і сказав, що я їду, а тебе є місяць щоб подумати, може гайнеш зі мною? Не захотіла, побоялася, а потім нова робота, все захопило, закрутило, з чоловіком відносини налагодила, та за Мишка не забула ні на мить.

Писала йому, дзвонила, і він їй. А потім якось стухло, але вона вже знала що вона його дочекається, лишався всього 1 місяць, 1 нещасний місяць і він би приїхав, вони б назавжди лишилися разом. Вона собі уявляла як він зрадіє коли дізнається що вона його дочекалася ,що вона вже готовий ти від чоловіка.

Та не вийшло. На роботі познайомилася з хлопцем, швидко завагітніла від нього, аж тут подруга сказала, що Мишко приїхав не сам, з жінкою.

А тепер, через 3 роки навіщо там хтось на небесах підлаштував їх зустріч, для чого це? Я пішла від чоловіка заради тебе, чекала тебе. – А я про це знав, я ж тобі на зло одружився, думав забуду, не забув. – Ти вибач, та тепер пізно.

Більше я не хочу руйнувати своє щастя, одного разу я вже впустила тебе, чоловіка втратити не хочу. – Стій, Юль, стривай, ти скажи, ти хоча б любила мене колись? -Міш, люблю, прощавай.

Related Post

Словом, до нас дуже часто заселяються пар на одну або кілька ночей, звісно ж зрозуміло для яких цілейСловом, до нас дуже часто заселяються пар на одну або кілька ночей, звісно ж зрозуміло для яких цілей

Я працюю хостес в готелі, і в цьому житті мені доводилося бачити все. Але такого не бачила ніколи. Словом, до нас дуже часто заселяються пар на одну або кілька ночей,