Стосунки не у стані сварки продовжуються кілька днів, а потім ми знову скандалимо

Ми з цивільним чоловіком живемо разом уже 1,5 роки. Познайомились майже 2 роки тому. Стосунки розвивалися дуже бурхливо – кохання, пристрасть і я запропонувала переїхати йому жити до мене.

Він спочатку залишався ночувати, але дуже скоро переїхав з речами, тому що жив на орендованій квартирі (у нього квартира в іншому місті), а в мене квартира велика, місця багато.

Мене все в ньому влаштовує. Але є одна проблема. З самого початку, як ми з’їхалися, і досі, ми дуже часто сваримося. Стосунки не у стані сварки продовжуються кілька днів, а потім ми знову скандалимо.

За весь час, скільки ми живемо разом, найдовше, скільки ми не сварилися, 3 тижні. Я тоді була дуже рада, але потім все повторилося знову.

Сварки завжди провокує він. Причому, як мені здається через дрібниці, причина завжди несерйозна. Він дуже запальний. Дратується, вибухає на якісь мої слова, і все, потім йде в себе на тиждень, буває і на два.

У цей тиждень-два він майже не розмовляє зі мною, мало їсть, спить до мене спиною, не торкається мене. Я намагаюся з ним поговорити, але це лише погіршує стосунки. Ми сваримося ще більше. Намагаюся його обійняти чи поцілувати, не дає.

Починаю ставитися байдуже, не чіпаю його, все одно у нього не минає цей стан. У результаті, я просто чекаю, коли він сам «відійде» і почне розмовляти, як нічого не бувало, або я підходжу до нього, прошу помиритися.

Він висловлює мені все, що в нього накипіло, я вислуховую, щось відповідаю, іноді доводиться виправдовуватися чи вибачатися, і ми миримося. Коли миримось, він у ці дні дуже веселий, жартує, обіймає та цілує мене постійно, уві сні обіймає. Я цими днями щаслива. Потім минає кілька днів, він знову розлютиться, і історія повторюється.

Спочатку я дуже страждала, плакала потай. Мені здавалося, що він мене не любить. Потім почала звикати. Зараз останні місяці я у ці періоди його відчуження все більше починаю замислюватися про розлучення.

Я втомилася від таких стосунків. Але коли ми миримося, я щаслива з ним і не хочу розлучатися. Не знаю що робити. Як мені поводитися? Як зробити так, щоб ми не сварилися?

Related Post

Соромно, що мене фінасово утримує чоловік, але виходити на роботу страшноСоромно, що мене фінасово утримує чоловік, але виходити на роботу страшно

Я маю вищу освіту, деякий час працювала за фахом. Але вже близько трьох років мене повністю утримує чоловік. Мені соромно, що я не заробляю, але як тільки представлю, що кожен

Навчила невістку економити, коли та сиділа без мила і паперу туалетногоНавчила невістку економити, коли та сиділа без мила і паперу туалетного

Якось у нас з подругою виникла геніальна ідея подивитися скільки ж ми витрачаємо на тиждень засобів і продуктів. Звісно порахувати було складно, навіть приблизно, тому очікували підходящого моменту, адже вдома