Стурбована сусідка поділилася, що зараз їй важко з грошима, навіть на зимові чоботи позичала у чоловіка

Вчора у магазині я зустріла свою сусідку. Вона несла скромний пакет із продуктами і була якась стурбована. Ми разом пішли додому. Тоді я і вирішила запитати, що сталося. Вона розповіла мені про свої проблеми.

Поскаржилася на те, що грошей цього місяця зовсім нема. Галина їздила на день народження до сина, витратила на подарунки майже всі гроші, що були. А до заробітної плати ще два тижні.

Ще вона сказала, що позичила у чоловіка гроші, щоб купити зимові чоботи. Тож і наступного місяця буде туго з грошима.

Мене дуже здивували її слова. Я не зовсім розумію, як і для чого позичати у чоловіка гроші. Адже ви живете під одним дахом, ділите все навпіл.

Мені стало цікаво, а як раніше було, коли діти з ними жили. Вона сказала, що вони порівну дають грошей на продукти, постійні виплати і раніше так само на дітей.

Ось тільки зараз вийшло так, що у чоловіка Галі зарплата вдвічі більша за її. Тому до загального бюджету вони дають порівну, але у жінки залишається менша сума на свої витрати.

Але вона каже, що її все влаштовує. Чоловік, якщо потрібно, позичає гроші і не вимагає негайно віддати. Але вона завжди намагається повернути із наступної зарплати, адже більше може й не дати.

Все це вона розповідала мені, поки ми йшли додому. Я вирішила не лізти зі своїми коментарями, все ж таки ми не дуже близькі друзі. Та й не хочеться лізти до чужої родини.

Але я так і не можу вкласти в голові, як можна позичати гроші у чоловіка? Хіба у сім’ї не прийнято ділитися всім, підтримувати одне одного? Дивно все це. Чи інші також так живуть?

Related Post

Чоловік подумав що його жінці лишилося не довго,і почав приділяти більше уваги сім’їЧоловік подумав що його жінці лишилося не довго,і почав приділяти більше уваги сім’ї

Таміла і Андрій прожили разом 4 роки. Мали чудового малюка Сашка. Звичайна така середньостатистична сім’я. Таміла в декреті була, Андрій старався і заробити і жінці допомоги. Але як і у

Зустріла чоловіка мрії, але він погано ставиться до дитини, всьому виною мамаЗустріла чоловіка мрії, але він погано ставиться до дитини, всьому виною мама

Від першого шлюбу у мене була донька. Вона жила з бабусею, тобто моєю мамою. Це не із розряду про те, що мені власна дитина не треба, просто я багато працювала,

Жінки, яким зрадили, ніколи про це не забудутьЖінки, яким зрадили, ніколи про це не забудуть

Минуло кілька років з того дня, як він мені зрадив. Я багато спілкувалася з іншими жінками на цю тему, читала форуми та жіночі сайти. Можу зробити один загальний висновок: будь-яка