Сучасна ворожка допомогла зняти вінець безшлюбності та отримати заповітний штамп у паспорті

Аліні нещодавно виповнилося 32 роки. Вона завжди вважала себе гарною жінкою. Шанувальників у неї завжди було достатньо, і на відсутність букетів не скаржилася. Ось тільки одне “але”. Коли відносини сягають стадії прийняття рішення про шлюб, все розпадається.

Попередній хлопець Аліни, з яким вона зустрічалася більше року, почав дивно поводитися. Колись гармонійна пара загрузла у сварках та конфліктах. І все почалося після пропозиції руки та серця.

Звичайно, Аліні в першу чергу варто було б задуматися про справжній характер свого партнера. Але ж ця ситуація повторювалася вже не вперше.

До цих відносин було принаймні двоє відносин, які тривали тривалий час, але миттєво обривалися, як тільки справа доходила до заручин. Хіба може бути такий збіг?

Аліна була у розпачі. Вона хотіла нарешті створитв сім’ю, хотіла стати дружиною коханого чоловіка та народити дитину. Але щоразу, коли щастя було на відстані витягнутої руки, поряд з нею ніби виявлялося щось, що руйнувало все остаточно. Аліна відчувала себе проклятою.

Подруги були в курсі її любовних невдач. І більшість були впевнені, що справа просто у невідповідних чоловіках. Ті просто виявилися не готовими до шлюбу, а визнати це соромно. От і розлучаються в такий спосіб. Поведінка справжнього боягуза.

Тільки одна хороша знайома по роботі припустила, що справа може бути зовсім не в наречених.

— Може, на тебе порчу навів хто? — спитала вона на перерві. — Вінець безшлюбності. Дуже схоже! Давай я тебе до своєї ворожки зводжу, вона й скаже.

Аліна не чинила опір. Після роботи вони пішли до ворожки, і та підтвердила здогад. На Аліні був сильний пристріт. До того ж наклали його близько 10 років тому, саме після розлучення.

Колись по молодості вона вийшла заміж і за рік розлучилася. Шлюб був заздалегідь приречений, адже вони з чоловіком просто не пасували одне одному. Але до чого тут колишній чоловік? Розлучилися вони за спільною згодою і з того часу майже не спілкувалися.

— Жінка з його родини навела на вас псування, щоб усі подумали, ніби ви винні у розлученні, — сказала ворожка.

Аліна замислилась. З усіх родичок колишнього чоловіка вона знала лише свекруху та його тітку. Тітка не справляла враження стурбованої жінки. А ось свекруха…

– Що ж мені робити? Як зняти вінець безшлюбності? – Запитала Аліна.

— Зараз я проведу обряд і заберу пристріт.

Ворожка провела обряд і прочитала змову над Аліною. Також вона дала їй свічку, яку слід тримати запаленою в квартирі протягом 3-х днів. Це має відігнати злі сили остаточно.

Аліна подякувала ворожці і вирушила додому. Увечері вона запалила свічку у вітальні і зайнялася своїми звичайними справами. За кілька годин їй раптом прийшло повідомлення. Це був її останній наречений, з яким не склалося:

“Поивіт, сонечко! Як справи?”

You cannot copy content of this page