fbpx

Сумувала через розставання з хлопцем. І вирішила піти на побачення з хлопцем із Інтернету. Спочатку сумувала за колишнім, але потім закохалася. І пройшло вже 5 років, ми ще разом

Я була закохана в нього, він розірвав зі мною стосунки, але я продовжила йому дзвонити і писати він спілкувався, але говорив при цьому, що не любить.

Здавалося я не могла дихати без нього мені 19 років і це перша серйозна любов, серйозні стосунки він був першим у всіх сенсах цього слова. Звичайно він мене любив, це я розумію зараз, тоді мені здавалося, що все ще може налагодиться (дурна!).

Він вже не дзвонив першим і ініціатором зустрічей у вихідні була я, навіщо так було принижуватися і не помічати навколо нікого.

В один вечір в соц мережі пише якийсь хлопець на ім’я Ваня, банальні привіт і тд і тп знічев’я я відповідаю і ми просто спілкуємося, потім він запитує чи є у мене хлопець, я відповідаю що відносини складні як би є і як би вже немає (адже я ще сподівалася).

Ваня відповідає, що у нього та ж ситуація, але я не вірю чомусь думала пише так для підтримки розмови. Так ми спілкуємося пару днів і я ловлю себе на думці, що мені цікаво і я відволікаюся від Ігоря (того кого люблю в той момент).

Ваня пропонує зустрітися, але я сумніваюся адже раніше я не зустрічалася з людьми з інтернету, у нас з ним загальна знайома, через яку впринципі він мене і знайшов в соц мережі – Валя, тоді він пропонує зустрітися втрьох.

Дізнавшись про це Валя починає мене вмовляти, розповідати, що Ваня хороший і тд. Я погодилася ми хотіли йти в кафе, але через роботу Ваня пізно приїхав і ми пішли гуляти просто по вулиці містом, листопад взагалі темно і ми не побачимо толком облич одне одного.

Через пару днів ми пішли в кіно удвох нарешті то розгледіли одне одного при світлі, тяжко сказати сподобався він мені тоді адже вся моя голова була забита Ігорем, вже в кіно Ваня почав надавати знаки уваги, то обійме, то притулиться.

Так ми почали зустрічатися щодня і про чудо я зрозуміла, що вже два дні не дзвонила Ігорю (і він мені до речі теж) після ще тижні спілкування Ваня запропонував мені зустрічатися і я погодилася, коли ми цілувалися я думала про Ігоря порівнювала їх, але я розуміла, що з Ігорем немає майбутнього, а Ваня як рятувальний круг з ним я забуваю про Ігоря.

З ним я багато сміюся, поступово я стала забувати Ігоря, ми взагалі не спілкувалися, лише іноді тужила про нього, але гнала ці думки геть.

Ігор мені теж не дзвонив напевно був радий, що я відчепилися, що не сказати про колишню Ваню (що він говорив правда він розлучився з дівчиною) вона як дізналася, що він так швидко знайшов нову дівчину, вона давай писати мені в соц мережах її подруги мені писали , щоб я залишила Ваню, що я страшна взагалі такий дитячий сад.

І тут у мене спрацювало почуття ревнощів до Вані я відразу така ага як так я його нікуди не відпущу, і не відпустила я полюбила його, але не відразу напевно тільки місяців через 4 після того як почали зустрічатися, по тому запитала у нього, що він написав мені в той вечір щоб відволіктися від Наташі?

І він відповів так, але не думав, що все так закрутиться, а закрутилося все дуже серйозно ми ращом 5 років і нещодавно у нас народилася доча! Дякую всім.

Related Post

Віка могла б отримати і його, і його гроші, але не захотілаВіка могла б отримати і його, і його гроші, але не захотіла

Віка не могла вчинити по іншому. Її виховували зовсім не так. Нехай би і світ перевернувся з ніг на голову, але вона не змогла переступити ні через свої принципи, ні

Я вагаюся і не знаю чи допоможе сімейний психолог врятувати нашу сім’ю?Я вагаюся і не знаю чи допоможе сімейний психолог врятувати нашу сім’ю?

Ми з чоловіком в шлюбі всього півроку, дітей поки немає. До цього ми півтора року зустрічалися, жили разом з другого місяця знайомства. Ми практично ніколи не лаялися, таке могло статися

facebook