Сумувала через розставання з хлопцем. І вирішила піти на побачення з хлопцем із Інтернету. Спочатку сумувала за колишнім, але потім закохалася. І пройшло вже 5 років, ми ще разом

Я була закохана в нього, він розірвав зі мною стосунки, але я продовжила йому дзвонити і писати він спілкувався, але говорив при цьому, що не любить.

Здавалося я не могла дихати без нього мені 19 років і це перша серйозна любов, серйозні стосунки він був першим у всіх сенсах цього слова. Звичайно він мене любив, це я розумію зараз, тоді мені здавалося, що все ще може налагодиться (дурна!).

Він вже не дзвонив першим і ініціатором зустрічей у вихідні була я, навіщо так було принижуватися і не помічати навколо нікого.

В один вечір в соц мережі пише якийсь хлопець на ім’я Ваня, банальні привіт і тд і тп знічев’я я відповідаю і ми просто спілкуємося, потім він запитує чи є у мене хлопець, я відповідаю що відносини складні як би є і як би вже немає (адже я ще сподівалася).

Ваня відповідає, що у нього та ж ситуація, але я не вірю чомусь думала пише так для підтримки розмови. Так ми спілкуємося пару днів і я ловлю себе на думці, що мені цікаво і я відволікаюся від Ігоря (того кого люблю в той момент).

Ваня пропонує зустрітися, але я сумніваюся адже раніше я не зустрічалася з людьми з інтернету, у нас з ним загальна знайома, через яку впринципі він мене і знайшов в соц мережі – Валя, тоді він пропонує зустрітися втрьох.

Дізнавшись про це Валя починає мене вмовляти, розповідати, що Ваня хороший і тд. Я погодилася ми хотіли йти в кафе, але через роботу Ваня пізно приїхав і ми пішли гуляти просто по вулиці містом, листопад взагалі темно і ми не побачимо толком облич одне одного.

Через пару днів ми пішли в кіно удвох нарешті то розгледіли одне одного при світлі, тяжко сказати сподобався він мені тоді адже вся моя голова була забита Ігорем, вже в кіно Ваня почав надавати знаки уваги, то обійме, то притулиться.

Так ми почали зустрічатися щодня і про чудо я зрозуміла, що вже два дні не дзвонила Ігорю (і він мені до речі теж) після ще тижні спілкування Ваня запропонував мені зустрічатися і я погодилася, коли ми цілувалися я думала про Ігоря порівнювала їх, але я розуміла, що з Ігорем немає майбутнього, а Ваня як рятувальний круг з ним я забуваю про Ігоря.

З ним я багато сміюся, поступово я стала забувати Ігоря, ми взагалі не спілкувалися, лише іноді тужила про нього, але гнала ці думки геть.

Ігор мені теж не дзвонив напевно був радий, що я відчепилися, що не сказати про колишню Ваню (що він говорив правда він розлучився з дівчиною) вона як дізналася, що він так швидко знайшов нову дівчину, вона давай писати мені в соц мережах її подруги мені писали , щоб я залишила Ваню, що я страшна взагалі такий дитячий сад.

І тут у мене спрацювало почуття ревнощів до Вані я відразу така ага як так я його нікуди не відпущу, і не відпустила я полюбила його, але не відразу напевно тільки місяців через 4 після того як почали зустрічатися, по тому запитала у нього, що він написав мені в той вечір щоб відволіктися від Наташі?

І він відповів так, але не думав, що все так закрутиться, а закрутилося все дуже серйозно ми ращом 5 років і нещодавно у нас народилася доча! Дякую всім.

Related Post

Виявилося, що тиждень тому Ігор одружився. Та не просто одружився, а на тій жінці, з якою до цього вже був одружений. У них з “новою колишньою” дружиною є спільна дитина, але цей підлий чоловік примудрився відсудити половину будинку у дружини. Пів будинку продав, а гроші незрозуміло куди витратив, а через два роки знову одружився на тій же жінці!Виявилося, що тиждень тому Ігор одружився. Та не просто одружився, а на тій жінці, з якою до цього вже був одружений. У них з “новою колишньою” дружиною є спільна дитина, але цей підлий чоловік примудрився відсудити половину будинку у дружини. Пів будинку продав, а гроші незрозуміло куди витратив, а через два роки знову одружився на тій же жінці!

Це якою же дурепою потрібно бути, щоб двічі вляпатися ?! Є у мене знайомий один, якого я не беруся охарактеризувати, але грошей, про всяк випадок, не займаю. Заповзятливий він, мабуть.

Подружжя помітило на зап’ясті офіціантки незвичайне татуювання, вони не пошкодували чайовихПодружжя помітило на зап’ясті офіціантки незвичайне татуювання, вони не пошкодували чайових

Місяць тому ми з чоловіком вирішили розвіятися, відпочити від домашньої рутини та сходити до ресторану. Ми не так багато часу проводимо разом. Я постійно сиджу вдома з дітьми, а чоловік

Батюшка сказав, що якби та дівчина-квартирантка залишилася жити в квартирі, то бабуся б померлаБатюшка сказав, що якби та дівчина-квартирантка залишилася жити в квартирі, то бабуся б померла

Влітку, після смерті мого дідуся бабуся залишилася зовсім одна в двокімнатній квартирі. Пенсія у неї була маленька, тому бабуся вирішила здавати кімнату. Район, в якому жила бабуся, був хорошим, через