Сусід Олексій попросився до мене переночувати, бо в його квартирі коїлося страшне

Це сталося в травні чи 2000-го, чи то 2001 го. Загалом, повертаюся я вже після опівночі додому. Злегка “на рогах”, так як весь вечір ми нашої дружною компанією пили пиво на березі річки, відзначаючи день народження однієї дівчини.

Пам’ятаю, що було досить тепло, і ми з хлопцями залізли навіть в воду зануритися. Ну, так ось, підходжу до мого під’їзду, а у двері, на дерев’яному рундуку, мирно сопе мій сусід з третього поверху, притулившись головою до бетонної стіни. Причому одягнений в домашнє трико, тапочки і літню сорочку. Я тоді ще подумав, що хлопець просто гарненько “нахрюкался”. Однак спустошеною склотари з-під алкоголю поряд не виднілося,. Я гукнув його, і Олексій злякано стрепенувся.

-Чого тут-то спиш? – Прозвучало моє запитання з посмішкою. А він у відповідь простягнув мені руку, щоб привітатися, і попросив цигарку. Я пригостив сусіда тютюном, а він мені раптом на повному серйозі говорить:

-У мене в квартирі-привид. -Начебто, з вигляду не п’яний. І каже на повному серйозі.

-Що за привид?

-Сплю, але раптом відчуваю крізь сон, наче хтось поруч. Відкриваю очі, а наді мною рожа в повітрі висить. Страшна, злісна. Я закричав, і вона зникла тут же. Але мені не привиділося! Я з квартири вискочив, а повертатися боюся.

Тут я, що називається, “почухав свою ріпу”, але порадити чогось путнього не міг. Ми спілкувалися з цим сусідом і іноді разом попивали пивко. Мені було відомо, що його батьки-пенсіонери щороку на ціле літо їдуть на дачу кудись в область, а їх синуля живе один в будинку в своє задоволення.

Не стану приховувати, що хлопець досить доброзичливо ставиться до склянок зі спиртним, але на “запойніка”, до якого могла б з’явитися в гості “білочка”, теж не скидався. І тут він, знаючи, що на цих вихідних я так само залишився вдома один, попросився переночувати у мене. Відмовляти в цьому незначному проханні було б не добре. В кінцевому підсумку, він не переспати зі мною проситься. І я дбайливо надав йому м’який диван у великій кімнаті. Також Олексію була видана подушка і пляжне покривало, щоб укутатися. Єдине, про що гість жалібно попросив мене, це спати з увімкненим світлом. Я, звичайно, не став економити гроші на горінні електричних лампочок і схвалив його побажання. А сам же заснув до ранку в своїй кімнаті.

 За ніч ніяких демонічних явищ ні з ним, ні зі мною не сталося. І, як я помітив, йому вранці навіть стало трохи незручно переді мною за завданні клопоти. Він, винувато і соромливо посміхаючись, попросив у мене вибачення, на що я лише махнув рукою, показавши, що для мене його прохання було жалюгідною дрібницею життя. Ми викурили з ним на сходовому майданчику по сигареті, і сусід, ще раз попросивши вибачення, а також не говорити нікому про цей випадок, пішов до себе додому. А в цей же вечір, в неділю, повернулися з дачі мої батьки. Ближче до ночі мама і я лягли спати в своїх кімнатах, а тато залишився дивитися футбольний матч. Так як його трансляція починалася занадто пізно, і грали якісь “ліві” команди, я плюнув на нього. Мучитися від недосипу всю наступну робочу зміну не хотілося. І ось серед ночі ми з мамою прокинулися від несамовитого крику тата і тут же вискочили до нього. Він стояв переляканий на вимикачі і дивився на нас диким поглядом.

-Що сталося? -Не менш злякано поцікавилася мама.

-Морда страшна привидилася, -на повному серйозі відповів батько. І тут вже у мене всередині все похололо, і я розповів їм історію про нашого сусіда. Ми постояли трохи, знизали плечима і розбрелися по кімнатах. Мені ще можна було поспати три години до 5.30.

При зустрічі я довів до відома про те, що трапилося Олексія, коли зіткнувся з ним у дворі. Хлопець уже почав сподіватися, що нічне бачення було просто надзвичайно яскравою галюцинацією, однак після почутого спантеличено і злякано спохмурнів. Я ж з тих пір ще довго боявся засинати, чекаючи раптового явища страшної пики в темряві. Але цього паранормального кошмару більше не повторювалося. Тепер же ті неприємні події перетворилися в прості спогади, які не заважають мені спокійно засинати з коханою дружиною в новій квартирі. І я Вам усім теж бажаю спокійної ночі!

Related Post

Андрій же зі Світланою вже звикли до постійних сварок своїх матерівАндрій же зі Світланою вже звикли до постійних сварок своїх матерів

Світлана та Андрій одружилися і як всі молодята були щасливі і «в шалаші». Жили вони скромно, орендували старенький будиночок. Андрій працював слюсарем, а Світлана була медсестрою. Але, незважаючи на невлаштованість

Зрештою я поїхала, повернулася на автобусах додому, і він навіть не поцікавився, як я доїхалаЗрештою я поїхала, повернулася на автобусах додому, і він навіть не поцікавився, як я доїхала

Мені 31 рік, синові 9 років, я розлучена вже 6 років. Були стосунки, але все не те. Мені трапляються чоловіки, які переважно серйозних стосунків не хочуть, або з такою позицією,

Здається, що хлопець любить тих жінок, які розірвали з ним стосунки. Зберігає їх фото…Здається, що хлопець любить тих жінок, які розірвали з ним стосунки. Зберігає їх фото…

Зустрічаємося півроку, каже, що любить мене, але при цьому зберігає на комп’ютері фотографії дівчини, яка його покинула. Твердить, що забув її, але факти свідчать про протилежне. Та дівчина попросила його