Сусід зайшов із сином у магазин, а я по доброті запропонувала малюкові шоколадку, батько дитини у відповідь тільки розлютився

Останні 10 років я працюю продавцем у цілодобовому магазині біля мого будинку. За ці роки я всякого надивилася, але ситуація, в якій я опинилася нещодавно, мене шокувала.

До магазину щодня приходять мої сусіди. Я вже давно знаю всіх по імені, когось навіть у зошит записую, якщо з грошима проблеми. Все в житті буває. І ось одного разу до нас зайшов мій сусід Дмитро зі своїм синочком Толею. Ця сім’я оселилася в нашому будинку десь 7 років тому. Зараз їхньому хлопчику 3 рочки.

Я спостерігала, як він ріс і як живуть його батьки. Дмитро та його дружина Оля — добрі люди. Вони одружилися досить рано: обом тільки 20 років виповнилося.

Діма, будучи дуже обов’язковою і цілеспрямованою людиною, все й завжди робив сам. Їхні рідні їм взагалі не допомагали, наскільки я знаю. Я тільки й бачила, як сусід біг на роботу рано-вранці і повертався пізно ввечері.

Так ось, повернемось до того дня. Поки сусід купував продукти в інших відділах, його син підійшов до мене і дуже сумно на мене подивився. А потім перевів погляд на шоколадку. Я не витримала, простягла її хлопчику і сказала:

«Бери шоколадку, тато заплатить».

Було видно, що Толя хоче взяти солодке, але ніби боїться. У результаті дитина все-таки взяла шоколадку. А коли справа дійшла до оплати за товари, сусід почав усе перераховувати. Я повідомила йому, що сума вийшла більшою через шоколадку. Дмитро розлютився не на жарт.

По-перше, він почав кричати на свого сина за те, що він узяв у мене цю трикляту шоколадку без дозволу. По-друге, він влаштував скандал мені і сказав, що наступного разу я сама за неї платитиму.

Я дар мови втратила на той момент. Я й подумати не могла, що Дмитро такий строгий батько. Просто мені для своїх дітей нічого не шкода!

Так, я знала, що сусіди кожну копієчку бережуть, стежать за сімейним бюджетом. Але щоби настільки… Дмитро постійно накопичує гроші і не дозволяє своїй дружині витрачати їх, не запитавши в нього. Я не раз чула, як вони лаються з цього приводу.

З одного боку, сусідові дійсно вдалося досягти реальних успіхів. Він купив машину, зробив удома євроремонт, навіть свій бізнес розпочав. Але якою ціною? Коли я дивлюся на його дружину та сина, бачу, що вони нещасні.

Я цього просто не розумію. Мені для своїх синів нічого не шкода, чи то нова іграшка чи шоколадка. Все найкраще – дітям!

Не розумію, який сенс у багатстві, якщо ним не можна користуватися. Після тієї ситуації із Дмитром намагаюся більше не контактувати з його родиною. А хлопчика шкода!

Related Post

Чоловік постійно купує лотерейні квитки і всерйоз хоче виграти 32 мільйониЧоловік постійно купує лотерейні квитки і всерйоз хоче виграти 32 мільйони

Чоловік образився на мене. Ми – пенсіонери. Живемо дуже скромно, але в такому будинку, який нерви та гроші тягне. Мешканці будинку неохайні, скандальні. Збори нескінченні на ремонти, фарбування. Встановили як

Все було чудово, і ось він мені каже, що обрав іншу жінку замість менеВсе було чудово, і ось він мені каже, що обрав іншу жінку замість мене

Мені двадцять три роки, і я вже давно живу за кордоном. Рік тому мене познайомили з чоловіком, він старший за мене на десять років. Ми з ним кілька разів зустрічалися,