fbpx

Сусідка отруїла собаку моїх господарів. Скільки в людей ненависті?

Ми живемо в приватному будинку, знімаємо його вже 4 місяць. Все влаштовує, бо будинок знаходиться на дачному поселенні, тихо, спокійно, людей багато, але всі зайняті своїми справами, всі окрім нашої сусідки.

Коли ми зупинили свій вибір на цьому будинку було одне “але” власниця попросила залишити собаку, бо начебто вона стара, хвора, їй не довго лишилося. А мені яке діло скільки їй там лишилося? Хай живе. Годувати її завжди чим знайдеться, тому я тільки за.

Переднє подвір’я біля будинку дуже гарне, там і квітник і невеличка грядка. А от ззаду знаходяться дровітник, різні приладдя та інструменти. Лінда, наша собака вільно гуляє по двору. Вона дійсно стара, їй вже по собачим міркам не мало не багато 13 років. Вона майже не чує, втратила нюх і не бачити на 1 око. Я не пропонувала власниці її усипити, бо бачу наскільки вона для неї важлива.

Та і собака шкоди не робить, дітей не чіпає, до мене навіть не підходить, якщо а договорі незнайомі люди то вона взагалі тікає.

Тут, в один з хороших сонячний днів приходить сусідка і через весь той гамір, істерику і крик, я розумію, що наче б то як наша собака кидається на перехожих.

Я розумію що це чистої води брехня, бо вона навіть не бачить їх, тих перехожих. Але дійсно частенько тікає з дому. Поки що ми не знайшли яким чином вона постійно опиняється на вулиці, бігає в одне і те ж місце через городи до інших сусідів, вони там свиней на забій тримають, от вона по звичці і біжить.

Саме цікаве, що нашу собаку знають всі в селі. Коли йдемо на прогулянку в магазин, то завжди вона йде з нами, її всі гладять, дають смаколики, ніхто не боїться, бо вона навіть гавкати не вміє.

Сусідка ж переконана, що їх треба або приспати, або прив’язати. Я пояснюю що не маю такого права, бо господарка собаки в місті проживає, а мені не дозволяє її прив’язувати. Але і дійсно не дозволяє, бо через те що вона сліпа, часто обмотується навколо чогось і душиться, шкода собаку. Закрити на подвір’ї її теж ніде. От що робити?

А нещодавно вона наче як чимось отруїлася. Але явно ж не сама. Чим їй та собака заважає, адже в її бік навіть не ходить? І що можу зробити я? Мене не питають поради, адже є господарі.

Related Post

Дивні історії кохання, які здатні навчити мудростіДивні історії кохання, які здатні навчити мудрості

Зі мною в класі вчилися хлопчик і дівчинка, які часто кепкували над усіма навколо. У якийсь момент вони почали спілкуватися тісніше, і з того моменту інакше, як «злісної парочкою», їх

Сім’я живе в ЇЇ квартирі, тому щоранку взяла собі за правило псувати зятю настрійСім’я живе в ЇЇ квартирі, тому щоранку взяла собі за правило псувати зятю настрій

– Ця ніч була такою неспокійною, око не зімкнули! У дочки якраз зубки прорізаються. – розповідала 25-річна Євгенія.–  Вдалося задрімати лише під ранок – і тут чую, знову мати з

От знаєте, дівчата, таку приказку – “Хочеш зустріти колишнього – виглядай якомога гірше”?От знаєте, дівчата, таку приказку – “Хочеш зустріти колишнього – виглядай якомога гірше”?

Зустрічалася я з одним хлопцем пару років назад. Звали його Макс. Гарний, високий, з почуттям гумору. Він грав в футбол і багато читав. Мені здавалося, що я Макса любила. За