fbpx

Сусідка отруїла собаку моїх господарів. Скільки в людей ненависті?

Ми живемо в приватному будинку, знімаємо його вже 4 місяць. Все влаштовує, бо будинок знаходиться на дачному поселенні, тихо, спокійно, людей багато, але всі зайняті своїми справами, всі окрім нашої сусідки.

Коли ми зупинили свій вибір на цьому будинку було одне “але” власниця попросила залишити собаку, бо начебто вона стара, хвора, їй не довго лишилося. А мені яке діло скільки їй там лишилося? Хай живе. Годувати її завжди чим знайдеться, тому я тільки за.

Переднє подвір’я біля будинку дуже гарне, там і квітник і невеличка грядка. А от ззаду знаходяться дровітник, різні приладдя та інструменти. Лінда, наша собака вільно гуляє по двору. Вона дійсно стара, їй вже по собачим міркам не мало не багато 13 років. Вона майже не чує, втратила нюх і не бачити на 1 око. Я не пропонувала власниці її усипити, бо бачу наскільки вона для неї важлива.

Та і собака шкоди не робить, дітей не чіпає, до мене навіть не підходить, якщо а договорі незнайомі люди то вона взагалі тікає.

Тут, в один з хороших сонячний днів приходить сусідка і через весь той гамір, істерику і крик, я розумію, що наче б то як наша собака кидається на перехожих.

Я розумію що це чистої води брехня, бо вона навіть не бачить їх, тих перехожих. Але дійсно частенько тікає з дому. Поки що ми не знайшли яким чином вона постійно опиняється на вулиці, бігає в одне і те ж місце через городи до інших сусідів, вони там свиней на забій тримають, от вона по звичці і біжить.

Саме цікаве, що нашу собаку знають всі в селі. Коли йдемо на прогулянку в магазин, то завжди вона йде з нами, її всі гладять, дають смаколики, ніхто не боїться, бо вона навіть гавкати не вміє.

Сусідка ж переконана, що їх треба або приспати, або прив’язати. Я пояснюю що не маю такого права, бо господарка собаки в місті проживає, а мені не дозволяє її прив’язувати. Але і дійсно не дозволяє, бо через те що вона сліпа, часто обмотується навколо чогось і душиться, шкода собаку. Закрити на подвір’ї її теж ніде. От що робити?

А нещодавно вона наче як чимось отруїлася. Але явно ж не сама. Чим їй та собака заважає, адже в її бік навіть не ходить? І що можу зробити я? Мене не питають поради, адже є господарі.

Related Post

У нас з Андрієм дійшло до ліжка, і виявилося що я його перша. І тільки тепер я зрозуміла, чому його хвилювала моя невинність. Але коли справа дійшла до цього, він не сильно і переймався. Думала, що після того, як він отримає те чого хотів ми припинимо спілкування, але все пішло зовсім так. Повторюю, що він все ще в стосунках зі своєю і вона кохана, а я такУ нас з Андрієм дійшло до ліжка, і виявилося що я його перша. І тільки тепер я зрозуміла, чому його хвилювала моя невинність. Але коли справа дійшла до цього, він не сильно і переймався. Думала, що після того, як він отримає те чого хотів ми припинимо спілкування, але все пішло зовсім так. Повторюю, що він все ще в стосунках зі своєю і вона кохана, а я так

Прийшов до нас працювати молодий красивий хлопець, тільки зайнятий (дівчина поїхала в інше місто). Направо і наліво кричав, що він любить тільки свою дівчину. З перших днів він всіляко пропонував

Втомилася одна працювати над відносинамиВтомилася одна працювати над відносинами

Чоловік часто виходить з себе, трощить все навколо. У побуті не допомагає, ледачий. Я вважаю, що ідеальних чоловіків не буває, тому не кидаю його вже дев’ять років, працюю над нашими

facebook