fbpx

Сусідка по сходовій площадці розповідає мені (прожили разом понад 30 років з дідом і бабою на одному майданчику – двері навпроти одне одного), що бачила недавно сон, що вночі їй в двері подзвонили – вона пішла відчиняти, подивилася у вічко, а там жінка в білому плащі з капюшоном

У мене такий випадок був: Дід мій, який мене багато чому вчив, в тому числі полюванню-рибалці, в лікарні лежав, а бабуся вдома була. І розповідає мені вона, що задрімала якось після обіду – і стан напів’ява-півсон, і серце так тисне, і каже вона в серцях “Так що ж болить-то так !!!!!”, як раптом голос чує – ” А воно і не перестане боліти “.

Бабуся очі піднімає, а в кімнаті жінка в білому халаті з білим волоссям – бабуся здригнулася і жінка зникла.

Я з цим оповіданням значення не надав – ну сон і сон. От тільки через 3 дні дід мій в лікарні помер, і сидимо ми з матір’ю вдома напередодні похорону і розповідає мені вона, що бачила вона днями сон, що нібито в двері серед ночі зателефонували – вона встала і двері відкрила, а на майданчику жінка в білому плащі з білим волоссям6 мати прокинулася.

Тут у мене вже мурашки по шкірі забігали – згадав я бабусину розповідь!

А на довершення: сидимо ми в день похорону перед труною діда, і сусідка по сходовій площадці розповідає мені (прожили разом понад 30 років з дідом і бабою на одному майданчику – двері навпроти одне одного), що бачила недавно сон, що вночі їй в двері подзвонили – вона пішла відчиняти, подивилася у вічко, а там жінка в білому плащі з капюшоном і білим волоссям розгорнулася і в крізь двері до моїх старих в квартиру зайшла.

Ось така історія – причому мені це три дорослих людини незалежні одне від одного розповіли!

P.S. Я коли це комусь розповідаю – завжди мурашки по шкірі бігають, ось і зараз так.

Related Post

Принижувався і благав, але дівчина все одно пішла. Як її повернути?Принижувався і благав, але дівчина все одно пішла. Як її повернути?

Зустрічався з дівчиною 2,5 року, з них півтора жили разом. Мене все влаштовувало, а ось її – ні. 4 місяці тому вона в сльозах сказала, що хоче розлучитися і почуттів