Перейти до вмісту

Сусідка висунула мені безліч претензій. Мені було соромно це слухати. Вона скаржилася, що у квартирі завжди багато молоді, вони кричать і ночами голосно слухають музику, смітять у під’їзді. Навіть поліція вже не приїжджає на дзвінки. Я побігла до дверей і почала стукати, але двері не відчинили. На телефонні дзвінки відповіді також не було. Довелося відчинити двері своїм комплектом ключів. Відразу відчула різкий запах перегару. У квартирі було дуже брудно, мені хотілося навіть заплакати

У спадок від бабусі мені дісталася квартира, яку я вирішила здавати в оренду. Мені досить швидко вдалося знайти мешканців.

Спочатку це були дві дівчини студентки. Вони утримували квартиру в чистоті, не затримували оплату та не створювали проблем із сусідами. Я була дуже рада таким мешканцям, але за два роки вони з’їхали.

Я трохи оновила ремонт, після чого знову розпочала пошуки мешканців. Незабаром зателефонувала подруга, з якою ми добре спілкуємося вже понад 10 років. З’ясувалося, що її син хоче винайняти житло саме в цьому районі. Я погодилася здати квартиру і була задоволена, що жити в ній буде не чужа людина.

Ми зустрілися з молодим чоловіком, і я показала квартиру. Він ніби ввічливо спілкувався зі мною, але склалося неприємне враження, ніби він робить мені ласку. Ми швидко домовились про оренду. Я отримала плату за перший місяць проживання, віддала йому ключі. Упродовж тижня ми планували підписати договір. Я не поспішала і не турбувалася, бо то була не чужа людина.

Минуло кілька тижнів, а зустрітись у нас із ним так і не вийшло. Моя мати захворіла, і мені довелося на місяць виїхати з міста. Коли я повернулася, почала дзвонити до свого мешканця. Він мав перерахувати на мою карту оплату за місяць, але жодних переказів не було. Трубки не брали ні мій квартирант, ні моя подруга.

Я взяла свій комплект ключів та поїхала туди. Біля під’їзду зустрілася із сусідкою, яка одразу ж висунула мені безліч претензій. Мені було соромно це слухати. Вона скаржилася, що у квартирі завжди багато молоді, вони кричать і ночами голосно слухають музику, смітять у під’їзді. Навіть поліція вже не приїжджає на дзвінки.

Я побігла до дверей і почала стукати, але двері не відчинили. На телефонні дзвінки відповіді також не було. Довелося відчинити двері своїм комплектом ключів. Відразу відчула різкий запах перегару. У квартирі було дуже брудно, мені хотілося навіть заплакати.

Квартирант буквально випав із кімнати. Він ледве стояв на ногах. Кричав, щоб я забиралася з квартири, мало мене не вдарив. Я вибігла надвір і зателефонувала до поліції. Із собою у мене були всі документи. Добре, що ми не встигли підписати договір про оренду.

Поліція приїхала швидко. Я подала їм документи на квартиру, описала всю ситуацію. Молодий чоловік замахувався навіть на поліціянта, і його відвезли до відділення.

Я написала про все подрузі, після чого вона одразу мені зателефонувала і почала кричати. Назвала мене аферисткою, бо взяла гроші за проживання, а потім здала її сина в поліцію. Погрожувала податковою та судом. Я їй відповіла, що готова сплатити штраф у податковій. Але після цього подам до суду за те, що вони перетворили житло на свинарник. Вона кинула слухавку.

Цей негідник забирав свої речі під наглядом мого брата. Я навіть не захотіла їхати туди. У квартирі доведеться знову робити ремонт. Мені не заплатили навіть за проживання, я втратила подругу, ще й у квартиру доведеться вкластися.