Сусіди подумали, що моя дружина неповнолітня і викликали поліцію, мовляв живе дядько з молодою дівчинкою

Взяли з дружиною квартиру в іпотеку. Поки робили ремонт, поки речі перевезли … За місяць в’їхали. Вирішили познайомитися з сусідами. Запросили бабусю і дідуся з квартири навпроти на чай ввечері.

Але вони якось підозріло швидко попили чай. А після того, як дізналися, що жінка є моєю дружиною, а не дочкою, то швиденько знайшли причину піти з квартири. Було це, до речі, в п’ятницю ввечері. У суботу вранці нас розбудив дзвінок у двері. На порозі стояв співробітник поліції, представився нашим дільничним і попросив документи мої та моєї дружини.

Також попросив принести свідоцтво про укладення шлюбу. Ми трохи здивувалися. Хвилин 10 шукали документи (після переїзду взагалі нічого не знайдеш!), Але все ж знайшли.

Співробітник поліції з заздрістю подивився на мою дружину, вибачився за те, що розбудив і почав йти. Перед відходом він все ж сказав, що надійшло повідомлення, що в цій квартирі чоловік живе разом з неповнолітньою.

Тепер стало зрозуміло, чому сусіди ввечері раніше швидко пішли з квартири, коли ми їм сказали, що перебуваємо в шлюбі.

Мені 24 роки, дружині 26 років. Але виглядає дружина дуже молодо. Її часто плутають зі студентками і старшокласницями. Алкоголь взагалі без паспорта або водійських прав не продають в магазині.

А в п’ятницю вона взагалі зробила собі дві косички як у школярок і змила макіяж після робочого дня. Ситуація смішна, але все ж … Я вирішив бороду збрити, щоб не бути схожим на сорокарічного татка, що живе з донькою.

You cannot copy content of this page