Сусіди подумали, що моя дружина неповнолітня і викликали поліцію, мовляв живе дядько з молодою дівчинкою

Взяли з дружиною квартиру в іпотеку. Поки робили ремонт, поки речі перевезли … За місяць в’їхали. Вирішили познайомитися з сусідами. Запросили бабусю і дідуся з квартири навпроти на чай ввечері.

Але вони якось підозріло швидко попили чай. А після того, як дізналися, що жінка є моєю дружиною, а не дочкою, то швиденько знайшли причину піти з квартири. Було це, до речі, в п’ятницю ввечері. У суботу вранці нас розбудив дзвінок у двері. На порозі стояв співробітник поліції, представився нашим дільничним і попросив документи мої та моєї дружини.

Також попросив принести свідоцтво про укладення шлюбу. Ми трохи здивувалися. Хвилин 10 шукали документи (після переїзду взагалі нічого не знайдеш!), Але все ж знайшли.

Співробітник поліції з заздрістю подивився на мою дружину, вибачився за те, що розбудив і почав йти. Перед відходом він все ж сказав, що надійшло повідомлення, що в цій квартирі чоловік живе разом з неповнолітньою.

Тепер стало зрозуміло, чому сусіди ввечері раніше швидко пішли з квартири, коли ми їм сказали, що перебуваємо в шлюбі.

Мені 24 роки, дружині 26 років. Але виглядає дружина дуже молодо. Її часто плутають зі студентками і старшокласницями. Алкоголь взагалі без паспорта або водійських прав не продають в магазині.

А в п’ятницю вона взагалі зробила собі дві косички як у школярок і змила макіяж після робочого дня. Ситуація смішна, але все ж … Я вирішив бороду збрити, щоб не бути схожим на сорокарічного татка, що живе з донькою.

Related Post

Я рада, що ми свого часу не завадили сину здійснити мрію дитинстваЯ рада, що ми свого часу не завадили сину здійснити мрію дитинства

Син із самого дитинства дуже любить собак. Коли йому було п’ять років, ми купили йому карликового королівського сріблястого пуделя. Пропонували кошеня, його хоч на прогулянку водити не треба, але він

Підгодовую сусідського хлопчика, бачу, що дитина недоїдаєПідгодовую сусідського хлопчика, бачу, що дитина недоїдає

Кілька років тому поряд із нами оселилася багатодітна сім’я. Ми одразу познайомилися та почали спілкуватися. Тамара — доброї душі людина, жінка дуже побожна. Бувало, я допомагала їй сидіти з дітьми,

Якби він тільки був зі мною, я все простила бЯкби він тільки був зі мною, я все простила б

Ми з чоловіком прожили разом 15 років. Він ніколи не був ідеальним сім’янином, але я знаю точно одне, що завжди він мене підтримував і допомагав. А от останні 3 роки