Сусіди залишили вдома самотнього песика, і навіть не їздять його годувати. Як так можна поводитися з твариною?

Я розумію, що люди заводять тварин, бо люблять їх і хочуть піклуватися про них. Я сама люблю тварин, і котів та собак, хоч у самої їх немає. Просто розумію всю відповідальність за те, що ти взяв тварину до себе додому.

Тварини вимагають догляду та турботи. Їх треба годувати, любити та гуляти. У мене часу на це немає, тому я вирішила, що правильніше не брати тварину, щоб не мучити.

А зараз розповім вам про те, що відбувається у нас на майданчику у сусідній квартирі, куди ми нещодавно переїхали. У нас кілька днів гавкає поряд собачка (по гавкоту визначила, що маленька). Квартира порожня і ніхто в ній не живе. Просто звідти лунає її гавкіт. Двері квартири не поміняні, стоять як при будівництві, але бачили раніше, що ремонт там є.

Маляри ходили туди, і я бачила, що там лежить ламінат. Вона гавкає вечорами та ночами. Сьогодні гавкала до 3 години ночі. Скулить. Мені її навіть шкода. Але я нічого вдіяти не можу. Голова вже квадратна від неї. Одне добре, що я поки що у відпустці. Але скоро мені на роботу і встаю я о 5:30 ранку.

Мій чоловік уночі вийшов на майданчик, і ми почули, що гавкіт лунає із сусідньої квартири. Вранці, насамперед у домоуправління пішла, там сказали, що є господиня. Комендант домоуправління зателефонувала до господині. Хазяйка в курсі, що там песик у неї.

Працівниця домоуправління їй сказала, щоб вони забрали собачку за своїм місцем проживання, бо вона заважає спати людям ночами. Після дзвінка вона дала мені її номер телефону.

Я як прийшла додому, зателефонувала їй. Вона, виявляється, годувати її їздить. Два дні тому приїжджала та годувала. Я говорю: «а самі ви теж раз на два дні їсте чи частіше? Мене це взагалі дуже обурило. Так ставитися до живої істоти.

Я зажадала, щоб собачку з квартири забрали сьогодні ж, інакше буду змушена звернутися до поліції за жорстоке поводження з тваринами. Вона сказала, що працює 6 днів на тиждень з одним вихідним. На що я їй відповіла, що мені все одно хто її забере, тому що її гавкіт і виття, слухати вже неможливо.

Вона ж сказала, що під їхньою квартирою теж живе собака. На що я їй відповіла, що той собака не гавкає ночами. Потім почула чоловічий голос. Той питав її, хто це дзвонить. Вона сказала йому, що сусідка поряд із квартирою. На що я почула його фразу, що він мене знайде. Уявіть собі! Вони так поводяться з твариною, а винна я ще.

Люди хочу звернутися до всіх. Якщо ви взяли тварину, то дбайте про неї самі. Ви ж собі його берете, не для сусідів. Годуйте його та вигулюйте, а не закривайте у порожній квартирі, де ніхто не живе.

Ця історія мене дуже вразила. Навіть не тим, що я не виспалася. Я висплюсь. Але тварина маленька та одна. Йому сумно і самотньо. Це не турбота та любов до тварини. Це знущання з нього та сусідів.

Мій чоловік днями стояв на балконі, а жінка, що проходила повз, зупинилася і поставила йому питання: «як ви тут живете? З сусідніх вікон долинав гавкіт і виття собачки». Не ми одні, хто живе це чуємо, але й люди, що проходять на вулиці. До слова скажу, що поверх другий у них. І чути її дуже, начебто вдома вона в тебе знаходиться.

Ось така ось історія. Не знаю, забрали її чи ні, доки її не чути. Може, знесилила від голоду і спить.

You cannot copy content of this page