Сусіди залишили вдома самотнього песика, і навіть не їздять його годувати. Як так можна поводитися з твариною?

Я розумію, що люди заводять тварин, бо люблять їх і хочуть піклуватися про них. Я сама люблю тварин, і котів та собак, хоч у самої їх немає. Просто розумію всю відповідальність за те, що ти взяв тварину до себе додому.

Тварини вимагають догляду та турботи. Їх треба годувати, любити та гуляти. У мене часу на це немає, тому я вирішила, що правильніше не брати тварину, щоб не мучити.

А зараз розповім вам про те, що відбувається у нас на майданчику у сусідній квартирі, куди ми нещодавно переїхали. У нас кілька днів гавкає поряд собачка (по гавкоту визначила, що маленька). Квартира порожня і ніхто в ній не живе. Просто звідти лунає її гавкіт. Двері квартири не поміняні, стоять як при будівництві, але бачили раніше, що ремонт там є.

Маляри ходили туди, і я бачила, що там лежить ламінат. Вона гавкає вечорами та ночами. Сьогодні гавкала до 3 години ночі. Скулить. Мені її навіть шкода. Але я нічого вдіяти не можу. Голова вже квадратна від неї. Одне добре, що я поки що у відпустці. Але скоро мені на роботу і встаю я о 5:30 ранку.

Мій чоловік уночі вийшов на майданчик, і ми почули, що гавкіт лунає із сусідньої квартири. Вранці, насамперед у домоуправління пішла, там сказали, що є господиня. Комендант домоуправління зателефонувала до господині. Хазяйка в курсі, що там песик у неї.

Працівниця домоуправління їй сказала, щоб вони забрали собачку за своїм місцем проживання, бо вона заважає спати людям ночами. Після дзвінка вона дала мені її номер телефону.

Я як прийшла додому, зателефонувала їй. Вона, виявляється, годувати її їздить. Два дні тому приїжджала та годувала. Я говорю: «а самі ви теж раз на два дні їсте чи частіше? Мене це взагалі дуже обурило. Так ставитися до живої істоти.

Я зажадала, щоб собачку з квартири забрали сьогодні ж, інакше буду змушена звернутися до поліції за жорстоке поводження з тваринами. Вона сказала, що працює 6 днів на тиждень з одним вихідним. На що я їй відповіла, що мені все одно хто її забере, тому що її гавкіт і виття, слухати вже неможливо.

Вона ж сказала, що під їхньою квартирою теж живе собака. На що я їй відповіла, що той собака не гавкає ночами. Потім почула чоловічий голос. Той питав її, хто це дзвонить. Вона сказала йому, що сусідка поряд із квартирою. На що я почула його фразу, що він мене знайде. Уявіть собі! Вони так поводяться з твариною, а винна я ще.

Люди хочу звернутися до всіх. Якщо ви взяли тварину, то дбайте про неї самі. Ви ж собі його берете, не для сусідів. Годуйте його та вигулюйте, а не закривайте у порожній квартирі, де ніхто не живе.

Ця історія мене дуже вразила. Навіть не тим, що я не виспалася. Я висплюсь. Але тварина маленька та одна. Йому сумно і самотньо. Це не турбота та любов до тварини. Це знущання з нього та сусідів.

Мій чоловік днями стояв на балконі, а жінка, що проходила повз, зупинилася і поставила йому питання: «як ви тут живете? З сусідніх вікон долинав гавкіт і виття собачки». Не ми одні, хто живе це чуємо, але й люди, що проходять на вулиці. До слова скажу, що поверх другий у них. І чути її дуже, начебто вдома вона в тебе знаходиться.

Ось така ось історія. Не знаю, забрали її чи ні, доки її не чути. Може, знесилила від голоду і спить.

Related Post

Не знає чи вірно вчинила, але гулящій невістці слова не сказала, прийняла, вмила , нагодувалаНе знає чи вірно вчинила, але гулящій невістці слова не сказала, прийняла, вмила , нагодувала

Бабусю, бабусю, кричала Соня, я приїхала. Баба Люба обожнювала своїх онуків. Єдине що в життя в неї не склалася так це шлюб. З чоловіком вони в розлученні жили 30 років,

Моя дружина раз за разом мені зраджувала, а я щоразу прощаюМоя дружина раз за разом мені зраджувала, а я щоразу прощаю

Прожили з дружиною 5 років, у нас двоє дітей – дочка і синок. Навіть не знаю з чого почати. Коли доньці був рік, ми відзначали день народження дружини і так

Хлопець запропонував пожити окремо. Це кінець?Хлопець запропонував пожити окремо. Це кінець?

Ми зустрічаємося вже півроку. Останні два місяці живемо разом. Ініціатива більшою мірою від нього. Нещодавно він сказав, що йому потрібно пожити окремо хоча б місяць і подумати, розібратися в собі.