Сваха уважно оглянула нашу квартиру і сказала, що ми добре облаштували її для доньки, ми з чоловіком переглянулись

Нещодавно наша донька втішила нас новиною про своє скоре заміжжя. Ми із чоловіком переживали, що вона до 27 років так нікого й не зустріла. Вона у нас вимоглива, шукала гарного чоловіка.

І, здавалося, знайшла. Її наречений Марк — добрий і працьовитий хлопець. Вони познайомилися на роботі, зустрічалися рік, а тепер вирішили одружитися.

Весілля зараз робити не хочуть, не до цього. Просто розпишуться, а потім відгуляємо весілля, коли життя налагодиться. Ми вирішили перед розписом познайомитись з батьками Марка. Покликали їх до нас додому.

Ми тільки нещодавно закінчили ремонт, не соромно запросити людей додому. Я приготувала свої найкращі закуски, щоб порадувати гостей.

Щиро кажучи, все пройшло просто чудово. Вони здалися нам добрими людьми. Багато розповідали про сина, добре жартували і поводилися дуже пристойно.

Після вечері сваха пройшлася нашою квартирою, уважно її оцінюючи. А тоді сказала:

«Ви такі молодці! Таку квартиру доньці облаштували».

Ми з чоловіком тільки переглянулись.

Справа в тому, що цю квартиру ми купували не для доньки. На неї ми збирали все життя, потім ще довго робили ремонт. Ми облаштовували її для себе, на власний смак.

Дітям же ми збиралися подарувати нашу однокімнатну квартиру, яка мені давно ще дісталася від бабусі. Там непогана квартира, лише без свіжого ремонту. Ми в ній прожили понад 20 років і не скаржилися.

Нам здавалося, що власне житло це і так непоганий старт. Адже ми так само починали. Багато працювали, щоб і доньці було де жити. Все це ми й розповіли батькам нареченого. Вони одразу змінилися в виразах облич і поспішили додому.

А наступного дня до нас у сльозах прийшла донька. Каже, що через нас батьки Марка відмовилися дарувати йому на весілля гарну машину.

Мовляв, вони намагалися не відставати від нас, коли ми мали подарувати гарну квартиру. А якщо ми віддаємо стару, то немає сенсу купувати дітям новий автомобіль. Та й сам Марк тепер якось зам’явся з весіллям.

Так що виходить, це було весілля з розрахунку? Донька каже, що все не так, просто мали вони плани на нашу квартиру. І що нам тепер робити? Може, не мучити дитину? Поступитися квартирою їм, щоб донька не втратила нареченого?

Related Post

Я думки про зраду дружини свого часу гнав поганою мітлою, і навіть коли друзі сказали з ким моя дружина час проводить, не хотілося віритиЯ думки про зраду дружини свого часу гнав поганою мітлою, і навіть коли друзі сказали з ким моя дружина час проводить, не хотілося вірити

У той час, як моя дружина піднялася пристойно кар’єрними сходами, трапилося ДТП. Винуватець не я, але на лікарняний я потрапив сильно кульгаючи. Потім кілька місяців провів удома, не працюючи, поступово

Чоловік постійно в телефоні, навіть в туалет з ним ходитьЧоловік постійно в телефоні, навіть в туалет з ним ходить

Чоловік постійно в телефоні, кожен день допізна, навіть ходить в туалет з ним. Знаю, що спілкується з іншими. Обговорити не виходить. Починаю говорити спокійно – кричить і психує. Поставив пароль,

Залишити все як є, сподіваючись, що все влаштується чи зробити крок наосліп, на зустріч можливому щастю?Залишити все як є, сподіваючись, що все влаштується чи зробити крок наосліп, на зустріч можливому щастю?

Мені 27 років, майже 10 з них я перебуваю у стосунках. Мій хлопець просто диво, мрія будь-якої жінки. Він добрий, відповідальний, розумний, господарський, добре заробляє, а головне — шалено мене