fbpx

Свекруха налаштувала мене проти чоловіка. Тепер я опинилася на вулиці з маленькими дітьми

З першого дня нашого знайомства стосунки зі свекрухою в мене були натягнутими. За її думкою, я просто не підходила її сину. Зрозумівши це, я вже й не намагалася якось це виправити. Але, попри на мамин протест, ми з чоловіком все ж таки розписалися. Жити одразу стали окремо від батьків, бо робити собі гірше не хотілося.

Після народження дітей справи у нас стали йти гірше. Я пішла у декрет, а чоловіка вимушено понизили на роботі. Все це потягнуло за собою наше чудове життя трохи вниз. Не сильно, але цього вистачило, щоб почались певні складнощі. Оскільки квартиру ми орендували, це лише погіршило ситуацію. У результаті ми були змушені переїхати до свекра. Якби я знала, чим цей переїзд для нас закінчиться.

Спочатку все, на мою думку, було добре. Я розмріялася, що після народження онуків свекруха заспокоїлася. А даремно. Свекруха прийняла позицію кобри, що причаїлася та вичікувала свого часу для вдалого полювання. Я чекала будь-чого, але такої зради я не очікувала навіть від неї. Я не знаю подробиць, але результат вийшов приголомшливий. Підсумок її дій такий: я з дітьми опинилася на вулиці, а мій чоловік ні бачити, ні чути мене не хоче.

Доки що попросилася пожити у подруги. Але самі розумієте, довго залишатися в неї не зможу. На роботу теж не вийти, діти ще маленькі. Завдяки тому, що я інтуїтивно відкладала невеликі заощадження на свою картку, зараз не бідую. Можу спокійно займатися дітьми і обмірковувати ситуацію, що склалася.
До батьків їхати не варіант. Вони проживають у маленькому містечку, де немає ні роботи, ні розвиненої інфраструктури для малюків. Тому цей варіант я навіть не розглядаю.

Кілька разів я намагалася поговорити із чоловіком. Але з мого номера він не підіймає слухавку. Одного разу змогла додзвонитися з подруги. Трубку він взяв, бо він номер для нього був незнайомий, але це нічого не змінило. Навіть навпаки зробило гірше.
Все, що я змогла почути виразного на свою адресу, це більше не дзвонити і на жодні гроші від нього не розраховувати. Утримувати чужих дітей не збирається. Далі пішли, такі ненависні мені телефонні гудки, що говорять про те, що трубку нахабно кинули.

Я зараз перебуваю в якомусь трансі. Не розумію, що робити далі. Діти звуть тата, а мені доводиться їм брехати про його від’їзд. На душі такий сум, що руки просто опускаються. Згадуючи події, до цього скандалу, не можу зрозуміти, коли ж свекруха встигла щось наговорити чоловікові. До останнього моменту у нас із ним все було дуже добре. І буквально одного вечора все стало з ніг на голову.

Чи не знаю, що можна зробити, щоб змінити ситуацію? Дуже мрію про відновлення сім’ї, тим паче, що ніколи не зраджувала чоловікові, навіть думки в той бік не було. Як свекруха могла так настроїти чоловіка проти мене та наших дітей?

Related Post

Уже місяць, як ми одне з одним порушуємо самоізоляціюУже місяць, як ми одне з одним порушуємо самоізоляцію

Викладу і я свою історію на хвилі постів про знайомства. Працюю в консервному цеху. У квітні нас перевели на цілодобовий режим. Шеф виграв великий тендер. Поки інші відпочивали, ми працювали

Кого вибрати: перспективного, але некоханого, або одруженого, але коханого?Кого вибрати: перспективного, але некоханого, або одруженого, але коханого?

Закохалася в чоловіка в два рази старше себе. Він відповів взаємністю. Пару років ми зустрічалися. Він одружений, є діти, але в родині немає любові. Ми навіть разом жили місяць, він

Рідко коли жінка може так гарно ставитися до чужих дітей, вона не вважала це своїм обов’язкомРідко коли жінка може так гарно ставитися до чужих дітей, вона не вважала це своїм обов’язком

Вітя спішив додому, у них з жінкою був наче 2 медовий місяць. Після деяких труднощів і 10 років шлюбу Вітя зрозумів, що любить все ж свою Карину, з усіма її