Свекруха боїться, що я відберу у них дорогоцінні квадратні метри у столиці. А я просто хочу нормально жити

Моя свекруха вважає, що заміж за її сина я вийшла не через кохання, а через квартиру. Вони столичні жителі у третьому чи четвертому поколінні, чим дуже пишаються. А я приїжджаючи з невеликого містечка, як каже свекруха – «родом із глушини».

Батьків моїх вони за два роки нашого шлюбу жодного разу не запрошували і дали зрозуміти, що не бажають бачити у себе цих «селюків». У мене мама працює фельдшером на швидкій допомозі, а батько водієм.

Мені дуже прикро, але нічого вдіяти не можу. Сто разів уже пропонувала чоловікові винайняти квартиру, але він категорично проти, викидати гроші на вітер, якщо є велика квартира у його батьків. На іпотеку він також не погоджується.

Я вже думала про розлучення, але дізналася, що чекаю на дитину. Вирішила з’їздити до батьків у гості, поки що термін ще невеликий. І радістю поділитися і побачитися.

Але свекруха категорично проти, щоб я їх майбутнього онука наражала на небезпеку. Я навіть уявити не можу, як мої батьки зможуть побачити мою дитину в майбутньому! До нас не можна приїжджати, мені до них теж.

Наразі батьки чоловіка обирають імена для хлопчика. Чую, як навіть сперечаються між собою і потім довго обговорюють те чи інше ім’я. Свекруха наполягає, що онука назвемо Семеном, як звали батька. Його я на щастя не застала, його не стало за п’ять років до нашої зустрічі з чоловіком.

Батько чоловіка натякає, що буде Микола. Він Микола Сергійович, мій чоловік, відповідно до цієї традиції, Сергій Миколайович, ось тепер онук буде Миколою Сергійовичем. Я просто дивуюсь цим людям! Таке враження, що це царська сім’я, а чи не звичайні люди. Династія прямо.

Я сказала чоловікові, що сина називатиму сама. І жодне з цих імен ніколи не носитиме мій син. Я розумію, що це буде скандал, але я вже готова до нього. Навіть до розлучення.

Жити з батьками чоловіка я все одно довго не зможу, а якщо народиться дитина, сварок з її виховання не уникнути. Ось тоді я можу диктувати їм свої умови, коли захочуть побачити онука.

Так, реєстрація у мене в моєму рідному місті. Свекруха боїться, що я відберу у них їхні дорогоцінні квадратні метри.

You cannot copy content of this page