ЦЕ EASY Життєві історії Свекруха думала, що нас немає вдома, тож зателефонувала подрузі, ми почули всю розмову

Свекруха думала, що нас немає вдома, тож зателефонувала подрузі, ми почули всю розмову

Надя завжди була впевненою в собі і дуже самостійною панночкою. Вона зустріла Олега в університеті, і вони досить довго дружили, перш ніж перейти до чогось серйознішого.

За рік Олег познайомив Надю зі своєю мамою. За традицією та одразу не злюбила майбутню невістку.

В Оксани Петрівни вже був одружений старший син. Його дружина теж виявилася недостатньо гарною для свекрухи. На жаль, старшому пощастило менше, і він піддався впливу матері.

Іван розійшовся з Веронікою, коли та дізналася про його зради. Ваня прийшов до задоволеної таким результатом матусі з валізами. А та прийняла його з радістю, примовляючи, що шлюб був приречений із самого початку…

Надя не надто боялася свекрухи. Вони з Олегом жили у квартирі, яку сім’ї купили її батьки. У чоловікові та його вірності Надія була впевнена на сто відсотків. Бачити неприязнь Оксани Петрівни було не надто приємно, але вона сприймала все нормально. Надя вже давно змирилася з тим, що ніколи не сподобається цій ревнивій матері.

І ось днями чоловік із дружиною вирішили пропустити традиційну поїздку на дачу недільного ранку і залишилися відпочивати вдома. Вирішили зробити справжній вихідний, повалятися в ліжку до полудня, а потім уже зайнятися справами.

І ось чують подружжя, що вхідні двері відчинилися і поруч зі спальнею пройшла свекруха, що розмовляє по телефону.

В Оксани Петрівни зберігалися запасні ключі, проте вона явно не знала, що подружжя вирішило залишитися вдома на вихідні.

Жінка безцеремонно загриміла дверцятами холодильника і почала готувати собі каву. Весь цей час вона голосно розмовляла з подругою по телефону.

Так, Оленько, знаю-знаю. Скоро і ця фіфа зникне з очей. Не для неї я свого Олежку народжувала та виховувала. Буде поряд зі мною, як і Ванечка.

Його жінка повірила, що в Івана з’явилася інша, так і ця повірить. Втече від Олега тільки так!

Надя лежала в ліжку поряд із чоловіком і добре чула все, що вибовтувала його мати подружці. Олег хотів одразу вийти та почати з’ясовувати стосунки, проте Надя його зупинила.

Їй хотілося побачити обличчя свекрухи, коли та нарешті виявить, що не одна в їхній квартирі.

Related Post

Я закохалася в однокласника донькиЯ закохалася в однокласника доньки

Напевно, я просто хочу знайти якесь розуміння, підтримку. Тому що я не знаю, що робитиму далі. Чесно кажучи, весь рік, що минув, я нічого не хотіла змінювати, і все. Тим близьким людям, що я маю, цього не

На місце де сиділи діти, впала велика гілка, яка проломила дахНа місце де сиділи діти, впала велика гілка, яка проломила дах

У всіх нас є улюблені бабусі і дідусі, які люблять розповідати історії зі свого минулого. Історії, як правило, різні. Хтось розповідає про війну, хтось про предків і кохання, а моя