ЦЕ EASY Життєві історії Свекруха купила собі трикімнатну квартиру в центрі і покликала нас на новосілля. Мене це розлютило! Як можна витратити стільки грошей, коли її рідні онучки не забезпечені житлом?

Свекруха купила собі трикімнатну квартиру в центрі і покликала нас на новосілля. Мене це розлютило! Як можна витратити стільки грошей, коли її рідні онучки не забезпечені житлом?

Моя свекруха думає лише про себе. І я так кажу не тому, що вона моя свекруха і в нас не склалися стосунки. Може, я в чомусь і не маю рації, але я думаю, ви зможете мене зрозуміти, коли я розповім усю історію.

Ми із чоловіком у шлюбі вже 15 років. Коли побралися, стали жити у моїй двокімнатній квартирі, яка дісталася нам від мого дідуся. У цій же квартирі ми виростили двох доньок.

Спочатку нам вистачало місця, але дівчатка ростуть і потребують особистого простору. Ми нещодавно зробили ремонт, тільки місця від цього більше не стало. І при цьому моя свекруха купує собі трикімнатну квартиру у центрі!

Маргарита Львівна поїхала на заробітки одразу після нашого весілля. Тоді її мама, бабуся чоловіка, захворіла та злягла. І свекруха лишила бабусю на нас. Тоді вона обіцяла, що допомагатиме. А якщо добре влаштується, то навіть квартиру нам потім придбає. Тільки слізно просила доглянути бабусю. Вона й була з нами до кінця.

Але, занурившись у хороше життя, Маргарита Львівна швидко забула про свої обіцянки. Гроші висилала лише на свята. Та й то якісь мізерні суми. Не приїхала ні на похорон бабусі, ні на народження онучок. Я спочатку бурчала, але потім вирішила, що якщо вона така щаслива, то нехай живе там собі. І ось через 15 років вона вирішила повернутись додому.

Свекруха купила собі трикімнатну квартиру у центрі. Але квартира була у новобудові, тож знадобився ремонт. Відкладених грошей їй на це не вистачило, тож вона продала стару квартиру. Обставила там все за останніми трендами та запросила нас на новосілля.

Мене це розлютило! Як можна витратити стільки грошей на трикімнатну квартиру в центрі, коли її онуки не забезпечені житлом?

Але коли ми прийшли на новосілля, то зрозуміли, до чого це все було. Виявляється, Маргарита Львівна зібралася заміж. Вона зустріла чоловіка майже на 10 років молодшого за неї, а він покликав її повернутися. Ось вона і вирішила облаштувати сімейне гніздечко.

Ми з чоловіком дивилися на все це і дивувалися. Гроші на покупку квартири у неї знайшлися, але для наших доньок нічого не знайшлося.

Ми зрозуміли, що свекруха думає лише про себе і майбутнє онучок її зовсім не турбує. Якщо так, то і її майбутнє нас не цікавить також. Тепер вона не має онуків, а дівчатка не мають бабусі. Жили без неї 15 років, ще стільки ж проживемо. Хіба я не права?

Related Post

Чоловік зраджував, але поводив себе так, щоб я відчувала себе винуватою…Чоловік зраджував, але поводив себе так, щоб я відчувала себе винуватою…

Найкращий захист це напад…. Останні півроку перебування в шлюбі підозрювала, що мій колишній чоловік зраджував мене. Не було прямих доказів, тільки моя інтуїція била на сполох. Можливо непрямих причин і

Мені так не вистачає поцілунків, ласкавих слів та компліментів. Я почуваюся небажаноюМені так не вистачає поцілунків, ласкавих слів та компліментів. Я почуваюся небажаною

Мені 28 років. У житті все складається досить вдало в плані роботи, займаюся танцями, доглядаю за собою. Не перша красуня, але завжди були залицяльники і не погані. Але півтора року