Перейти до вмісту

Свекруха нав’язує нову тему: Я без будь-якої поваги ставлюся до його сім’ї, а отже, і його самого не поважаю. Нашим відносинам незабаром кінець і т.д. Тут і гадати не потрібно – видно, що мати чоловіка бажає, щоб діти були завжди поруч і допомагали фінансово. Шлюб однієї дитини вже зруйнований

Два роки я зустрічалася зі своїм майбутнім чоловіком, а зараз ми вже п’ять років одружені. У нас міцна родина із двома прекрасними синами. Але моїй свекрусі на це начхати. Вона активно розкидається фразами, що штамп у паспорті – це ніщо, а дорожче за кровні зв’язки нічого немає.

Мати чоловіка сама виходила заміж тричі. І кожен чоловік залишав її через деякий нетривалий час. Якраз від першого шлюбу у неї залишилися старший син (мій чоловік) та молодша сестра. З батьком вони бачилися, лише коли були маленькими. Після цього отримували грошові виплати та мінімальні привітання на день народження або новий рік.

Можливо, у вас з’явилася думка, що їй просто не пощастило з якимись цапами. Характер свекрухи – це щось надзвичайне. Я не сперечаюся, що вона чудова домогосподарка, чудово готує, займається рукоділлям. Однак кожен з цих плюсів перекривається єдиним масштабним недоліком – вона постійно скиглить та завжди скаржиться, як все в житті жахливо.

Коли перебуваєш разом із нею, відчуваєш, як від негативу напружена атмосфера. Вона наче висмоктує все твоє щастя. Сестра чоловіка зіграла весілля набагато раніше за наше. І будь-який найменший скандал мама перетворювала на всесвітню проблему.

Якщо чоловік трохи довше затримався на роботі, то у нього 100% з’явилася коханка. І всі ці фрази: «Доню, мені так шкода. Все погано скінчиться. Моя маленька, це повторення долі твоєї мами». І вишенька на торті: «Ти сама знаєш, що ось це все пройде з часом. Головне у житті – кровна рідня».

Як ви могли зрозуміти, її шлюб не без допомоги матері розпався. Але в цій ситуації я зовсім не розумію сестри чоловіка. Навіщо про кожну дрібницю говорити, якщо знаєш, яка на це буде реакція? До речі, я із загрозою забороняю чоловіку щось згадувати при свекрусі про особисте життя.
– Наче я сам не здогадався. Я стороною обходжу такі розмови, – буркнув чоловік.

А що було на нашому весіллі… Ця жінка, коли їй дали час говорити тост, сказала, що, звісно, щаслива за синочка, проте всі ці шлюби довго не протягнуть. Тому завжди поряд будуть вони з молодшою сестричкою. Гості трошки були шоковані. А ось я ні краплі не здивувалася такої розмови.
Після нашого рішення взяти квартиру в іпотеку, свекруха змушувала оформити квартиру на її ім’я чи ім’я сестри.

– Ти будеш працювати, як кінь, заробляти на дах над головою. А вона з пузом відлежуватиметься на дивані. І, зрештою, нерухомість доведеться ділити. А от сестра – це ж найближча людина, ніколи не зрадить.

– Мамо, припини такі дурниці говорити! Ми дорослі люди, і все буде добре. Це моє рішення, і я його не зраджу.
– Подивимось – подивимось. Потім зрозумієш, що мама права була, – сумно заявляла свекруха.

Я перестала з нею спілкуватись після того, як з’явився перший син. На той момент чоловік теж так зробив, але згодом відновив контакти. Це все-таки теж його сім’я.

Мій чоловік, як і я, брюнет. Моє волосся трохи світліше, але все одно досить темне. А ось дитина вийшла зі світлим кольором. Чоловік до цього спокійно поставився, адже бачив мої дитячі фотографії, де я ніби кульбаба. Мій колір змінився ближче до середньої школи. А ось свекруха це так спокійно не сприйняла.

Полетіли підозри у зраді, на чоловіка посипалися дикі нав’язування. Виявляється, з самого знайомства було видно, що я дівка гуляща.

Щоб питання було закрито, я зробила тест на ДНК. Звісно, результат був, що це на 99,9% наш син. І я особисто відвезла цей папір матері чоловіка, сказавши, що після такого з онуком вона ніколи не побачиться. А слів на вітер я не кидаю. Чоловік повністю підтримав таке рішення.

Після їхнього примирення, я цю позицію не змінила. Тільки чоловік бачився зі своїми недо родичами.
– Я їхня бабуся, вони мої онуки! Що за заборони незрозумілі? – обурювалася ця жінка.
– Як ваші? Серйозно? Я їх взагалі від іншого чоловіка нагуляла. Так шкода вашого сина, з таким стервом вирощує дітей, – після цього діалогу черговий номер опинився в чорному списку.

Нині нав’язується нова тема. Я без будь-якої поваги ставлюся до його сім’ї, а отже, і його самого не поважаю. Нашим відносинам незабаром кінець і т.д.
Тут і гадати не потрібно – видно, що мати чоловіка бажає, щоб діти були завжди поруч і допомагали фінансово. Шлюб однієї дитини вже зруйнований.

І сестра чоловіка повністю віддає їй свою зарплатню. Залишилося тільки з сином питання вирішити, щоб старість пройшла чудово.
Але нехай знає, що я не така безхребетна, як сестра мого чоловіка. Свою сім’ю я образити нікому не дам. У мене прекрасний, дотепний чоловік та і я дівчина з перчинкою. Битимуся за наше щастя до самого кінця.