Свекруха обурилася, що ми з дітьми пригощаємось тим, що вона передає своєму синові. Виявляється, нам це не можна їсти, бо синочку не дістанеться

Свекруха обурилася, що ми з дітьми пригощаємось тим, що вона передає своєму синові. Виявляється, нам це не можна їсти, бо синочку не дістанеться.

Мені з мамою чоловіка складно. Якби була її воля, він би досі з нею за ручку скрізь ходив, а вона б йому і рота підтирала, а то раптом він не впорається.

Чоловік вже доросла людина, у нього своїх дітей двоє, такої задушливої маминої турботи він не потребує. Тільки переконати її в цьому йому не вдається.

Нині вже легше стало, бо в перший рік нашого спільного життя вона намагалася приходити вранці, щоб збирати його на роботу.

Я перший раз мало не ***, коли о шостій тридцять ранку пролунав дзвінок у двері, а на порозі стояла свекруха. Одразу ж подумала про щось жахливе, бо інших приводів ломитися в чужу квартиру так рано придумати не могла.

Але все виявилося не так і жахливо. Просто свекруха побачила, що син другий день ходить в одній і тій самій сорочці, тож прийшла зібрати його на роботу. Я навіть не стала нічого говорити, просто залишила чоловіка наодинці з його дуже дбайливою мамою. Мені ще треба було з’ясувати, де вона два дні поспіль його сорочки розглядає.

Чоловік із мамою розібрався, більше вона до нас зранку не приходила. Я ж з’ясувала, що чоловік після роботи їздить до мами, бо вона його довбає весь день.
– Ти хочеш, щоб вона щовечора до нас приїжджала? Я можу до неї не їздити, – запропонував чоловік.

Ні, нехай їздить сам, тим більше, що він не надто в неї засиджується. Це явно вбереже моє ментальне здоров’я.

Більше свекруха не приїжджала, але періодично дзвонила вранці синові, щоби переконатися, що він не проспав і встиг як слід поснідати. Мене все це тішило і насторожувало водночас, але чоловік сказав, що вже пройшов великий шлях, тому від маминих тенет позбавляється поступово, щоб не викликати величезний скандал.

Він насправді поступово відстороняв свою маму від нашої родини, видерся з-під п’яти її турботи, що мене цілком влаштовувало. Я боялася, що коли підуть онуки, неадекватне кохання свекрухи переключиться на них, але мої побоювання були марними, вона взагалі проігнорувала їхню появу.

Тобто вона привітала сина, а от до самих дітей інтересу не виявила, ні коли вони були малюками, ні підросли. Мене такий стан речей влаштовував.

Ось вже сім років ми з чоловіком одружені. За цей час він вже повністю сепарувався від мами, але іноді щось на неї находить і вона починає бути дуже нав’язливою.

Приблизно три місяці тому вона раптом вирішила, що я чоловіка недогодовую, тому він весь схуд, буквально зараз знепритомніє.

Не знаю, де вона це побачила, бо чоловік, навпаки, трохи набрав у вазі. Принаймні, у свої старі джинси він влазить, але може в них тільки стояти.

Але свекруха побачила непорядок і почала його ліквідувати. Оскільки на мене надії ніякої, я ж чоловіка до такого жалюгідного стану довела, вона почала тягати йому їжу. Іноді на роботу приносила, іноді додому. Там були й котлети, і голубці, і випічка. Чоловік, звичайно, ж з нами ділився, тому що в нас у сім’ї не прийнято нишком щось їсти.

Я, до речі, була тільки задоволена такими поривами свекрухи, готує вона смачно, особливо пироги, у мене таке тісто ніколи не виходить.

Ось нещодавно у вихідний свекруха знову з’явилася з пакетом. Мабуть, чекала, що син її вдома буде, а він вийшов до приятеля у справах.

Свекруху я впустила, хотіла напоїти її чаєм, але сина немає, а онуки її не цікавлять, вона посиділа хвилин десять, подзвонила синові, дізналася, що він буде нескоро, залишила для нього пакет і пішла. Принесла вона із собою випічку.

Свекруха пішла, ми з дітьми вирішили попити чай. Поставили чайник, дістали пироги, а тут дзвінок у двері. Виявляється, свекруха парасольку на вішаку забула, от і повернулася.

І попався їй на очі онук зі шматком пирога. Такого обуреного обличчя я давно не бачила. Вона просто у взутті залетіла на кухню, побачила, що ми її пироги готуємося їсти, а дехто вже і приступив, і почала кричати.

– Я для сина передаю, а не щоб ви все це їли!
Гаразд, вона мені пирогів пошкодувала, але онукам! Свекруху я з квартири виставила, а чоловікові після повернення розповіла, який концерт його мама влаштувала.

Чоловік мамі зателефонував і сказав, що більше від неї не крихти не прийме, а ще йому за неї соромно перед дітьми. І закинув маму до чорного списку. Тепер вона мені пише повідомлення, але я просто не відповідаю.

Мені ось цікаво, вона насправді думала, що чоловік їсть її смаколики, а ми всією сім’єю просто на нього дивимося? Або вона думала, що він потай від нас це робить?

You cannot copy content of this page