Свекруха повністю на боці свого сина. Вона каже, що квартиру можна буде оформити на двох

Мене звати Олена. Зі своїм чоловіком Сашком ми знайомі сім років і п’ять з цих семи років – ми з ним одружені. Познайомилися ми ще під час навчання в інституті.

Коли одружилися, то стали жити у батьків мого чоловіка. Через пів року після весілля я завагітніла і народила хлопчика. Всі були такі щасливі: і я, і чоловік, і батьки мого чоловіка.

Зараз я сиджу вдома в декреті. Займаюся домашніми справами і дитиною. Чоловік багато працює і тому з малюком мені зовсім не допомагає. Іноді чоловік ходить кудись зі своїми друзями, а ось я постійно вдома сиджу.

Тільки у вихідні дні мені чоловік допомагає. Я вже дуже на роботу вийти хочу. Але чоловік каже, що грошей на няню або на платний садок у нас немає. Ми купуємо мені і дитині найдешевший одяг.

Я не могла довго зрозуміти, що ж відбувається? Куди мій чоловік гроші діває? Адже у нього дуже хороша зарплата. А потім він мені зізнався, що він збирає гроші на покупку квартири. Я так зраділа, коли це почула.Все-таки мені набридло жити в квартирі батьків мого чоловіка. Адже тут в нашій кімнаті я навіть не можу поклеїти шпалери, які мені подобаються. Але потім чоловік повідомив мені, що коли він купить квартиру, то оформить її на свою маму.

– Чому?

– А щоб в разі розлучення ця квартира мені залишилася. Адже це я на неї гроші заробив!

Я була просто в шоці, коли це почула. Значить, поки я вдома сиджу, їсти готую, прибираю, перу, чоловік гроші заробляє і на квартиру їх відкладає. А те, що роблю я, абсолютно не цінується. Я ж пішла в декрет і не працюю, тому що виховую нашу спільну дитину. Та я вдома втомлююся більше, ніж коли працювала. Тільки мені за мою роботу вдома ніхто і копійки не платить.

Свекруха повністю на боці свого сина. Вона каже, що квартиру можна буде оформити на двох, якщо я теж гроші вкладусь в покупку. А де я візьму гроші, якщо я не працюю і сиджу вдома в декреті?

Я не зрозумію взагалі, що відбувається. Саша зі мною розлучатися збирається? Як я йому можу довіряти після цього? Може мені вже пора збирати речі і на вихід?

Related Post

Я відчуваю, що левова частка проблем у моєму житті, саме через погане виховання, або відсутність такогоЯ відчуваю, що левова частка проблем у моєму житті, саме через погане виховання, або відсутність такого

Я посварився із родичами. Не хочу більше ніколи спілкуватися з матір’ю та сестрою. Я виріс у жіночій родині. З матір’ю несхожість характерів повна, із сестрою старшою ще більш-менш. Коли мені