fbpx

Свекруха вирішила, що якщо раніше в полі народжували, то нащо невістку балувати миттям голови після пологів

Правду кажуть, що родичі і чоловік пізнається в декреті. Так сталося і з моєю подругою. Коли прийшов час пологів, вона хотіла щоб все було ідеально, наперед забронювала фотографа, попросила мене щоб я прийшла і допомогла їй зібратися. Не те щоб там зачіска чи щось таке елементарно, привести біль менш достойний одяг, фен, шампунь і все таке.

Виписка була запланована на 5 годину вечора. Дитинка спокійно спала, тому ми приготували не тільки для малої красивий одяг, але і мою Катю трішки до ладу привели. Хочу сказати, що пологи були важкі, Катя як з хреста знята, з синцями під очима, візуально кілограм 20 скинула, не менше.

Допомогла їй привести до ладу себе, помити голову, висушити, яку не яку укладку зробити, дістала там щось зі своєї косметички і почала шаманити, ні ну а що, фото будуть, вона ж не хоче щоб через 10 років дитина дивилася і питала хто це чудовище на фото її на руках тримає. Сама народжувала, знаю як виглядають і почуваються після пологів.

Все готово, питаю коли рідні будуть, якраз і вони зайшли. А свекрів немає, я ще здивувалася так, перша ж внучка. Поки там над дитиною танцювали, ми з Катею пішли по довідки там всякі, пакунок малюка забрати, відмітитися.

От вона мені по дорозі і розповідає, що свекруха не схотіла, мовляв не розуміє нащо ті фото, нащо та палата була окрема, а тимпаче нащо голову мити, бо як Катя в неї попросила фен привезти, то та аж скипілася вся. Як так, всі з пологового змучені їдуть, а Каті фен давай, це ж нічого що народжувала більше 10 годин, та те волосся від поту злиплося все, а хто його чесав там?

Коротше спочатку сама не приїхала, а тоді образилася, фото не захотіла дивитися. Що ти будеш робити, от коли ця совдепія на 2 план відійде, жінка мучилася, народжувала, хіба важко так той фен привезти та шампунь нормальну, чи їй милом треба було голову мити? Так, знаю знаю, а от в наші часи…. Але дорогі, часи ж міняються.

Related Post

Коханець одружився, але мене не залишивКоханець одружився, але мене не залишив

Познайомилися на роботі. У мене чоловік, дочка, і ніколи цього не приховувала. Він таджик, нежонатий, чисто говорить по-українські. Нас сильно тягнуло один до одного, ми тримали дистанцію … Але не

Коли говорять, що раніше шлюби заключилась на все життя, я сміюсяКоли говорять, що раніше шлюби заключилась на все життя, я сміюся

Зараз часто чую, що, мовляв, молодь одружується, через півроку розлучається – і це не нормально. А ось раніше шлюб був справжнім і жили, одного разу розписавшись! І що в цьому

Закохалась у одруженого … Іронічно вийшлоЗакохалась у одруженого … Іронічно вийшло

Ніяк не виходить бути разом. Історія безглузда-то за своєю суттю. Шкода, що це моя безглузда історія. Я закохалася в одруженого чоловіка. Я вважаю, що ще тоді, шість років тому, він про