ЦЕ EASY Життєві історії Свекруха вирішила святкувати Різдво 25 грудня, слово другої мами у нашій родині закон

Свекруха вирішила святкувати Різдво 25 грудня, слово другої мами у нашій родині закон

Зміна дат для релігійних свят наробила чимало галасу. Люди сперечаються і не до кінця розуміють сенс подібних нововведень. Хтось зовсім не звертає уваги на такий інфопривід, запевняючи себе, що новий стиль точно не для нього. Але що приховується за такими змінами насправді?

Сімейних сварок через різні погляди на таку ситуацію, на жаль, не уникнути. Так сталося й із Вікторією. Жінка твердо переконана, що змінювати дати релігійних свят — зовсім неправильно.

І вона може робити те, що вважатиме за потрібне, у своїй сім’ї. Вона головна у родині, а чоловік і діти її слухаються.

Але планам Вікторії на тихе та спокійне святкування не судилося збутися. Її свекруха Юлія Іванівна закомандувала відзначати Різдво за новим стилем.

«Весь світ так святкує, і ми будемо. А чим ми гірші? Треба йти в ногу з часом чи ти не згодна, Віточко? Дивно, мені здавалося, що ти просунута жінка», — якось видала свекруху.

Чи зачепило це Вікторію? Скоріше ні, але жінкою вона була злопам’ятною і відступати не планувала.

«Чого ж ви тоді інші свята за старим стилем святкували, Юліє Іванівно? Якщо й бути просунутою, то вже цілком і повністю. Чи ви вирішили просуватися лише частково?»

Гостре зауваження Віти не пройшло повз вуха її чоловіка Вадима.

«Ну скільки можна сперечатися? Такі свята будуть, а ви ніяк не домовитеся. Давайте тоді одразу всі відзначати. Щодня будемо гуляти та відпочивати. Влаштовує вас таке?» — не витримав Вадим суперечок двох найдорожчих своїх жінок. Вікторія зі свекрухою переглянулися, але вирішили не продовжувати чвар.

Нещодавно старша дочка Вікторії Женя повернулася із Праги. Дівчина навчалася на факультеті журналістики в одному із старовинних чеських університетів. Натхнена красою столиці європейської країни Женя не могла зупинити свій душевний порив:

«Мамо, там так гарно. Просто очі розбігаються. Різдво вже близько, декорації майже готові. Місто схоже на велику і красиву ялинку. Нам треба колись обов’язково з’їздити на Різдво до Праги. Буде чарівно».

Саме в цей момент Вікторія замислилась. А що, якщо Женя та Юлія Іванівна мають рацію? Адже її ніхто силою не змушує міняти традиції свого життя і переносити його на нові рейки.

Але можна спробувати ухвалити нові традиції. Придивитися, влитися в суспільство, так би мовити. І обов’язково разом із Вадимом, Женею та молодшою донькою Настюшею побувати у Празі.

Вадим був приємно вражений новими роздумами своєї дружини.

«Цього року можна ще за старим стилем відзначати чи на новий уже хоч якось перебудовуватись. Це ж не така погана думка. Тим більше, ти би бачив сяючі очі нашої Женьки, коли вона про Різдво в Празі розповідала. Треба точно поїхати вже наступного року», — поділилася з чоловіком Вікторія.

І нехай зміна дат не вносить розбрат у сім’ї, а тільки робить їх міцнішими і сильнішими. Часам властиво змінюватися і традиціям теж, але сімейні узи нероздільні.

Чи можна змусити когось ухвалити нові порядки? Навряд чи. Але те, як змінюється світ, безсумнівно позначиться кожному з нас. Давайте ж бути добрішими і терпимішими один до одного.

Related Post

Христина мала дивовижний дар, який використовувала тільки на благоХристина мала дивовижний дар, який використовувала тільки на благо

У кожного є свої задатки. Хтось може стати чудовим архітектором і, дійсно, в майбутньому будує прекрасні і міцні будинки, хтось може бути чудовим письменником і, насправді, незабаром з-під його пера

Чоловік постійно на негативі, коли злиться – жбурляє речі…Чоловік постійно на негативі, коли злиться – жбурляє речі…

Чоловік постійно на негативі, 80% часу він незадоволений всім і вся. Прокидається з поганим настроєм, а якщо він гарний, будь-яка дрібниця може все зіпсувати. Починає говорити, що був гарний настрій,

Хоч бери та сама йому чарку наливайХоч бери та сама йому чарку наливай

Мій чоловік після 10 років шлюбу став дуже сильно прикладатися до чарчини. Перший час я навіть не надавала цьому значення, а потім зрозуміла, що справа зайшла надто далеко. Так вже