Свекруха вирішила звести мого чоловіка з його колишньою коханою, незважаючи на те, що у нас сім’я та дві доньки

Я не можу спілкуватися зі свекрухою. Розумію, що це моя друга мама, вона народила та виховала мого чоловіка, але в неї дуже важкий та запальний характер. Мало того, ще й пліткує за моєю спиною.

Свекруха живе від нас не далеко, вона на пенсії, і не вважає ганебним приїжджати коли їй заманеться, рано-вранці чи пізно ввечері. Щоправда, нечасто, але це неодмінно псує мені настрій.

Їй все не подобається, як помитий посуд, складена білизна, заварений чай. У нас двоє дітей, і я намагаюся готувати щодня, щоб було все свіжіше. А вона розповідає родичам, що у нас у холодильнику миша висить. Ну як це так можна?

Або ще один випадок. Свекруха просить чоловіка, щоб він її прописав у нас, але мене до відома не ставить. Мабуть, із якимось таємним наміром. Як я про це дізналася? Від двоюрідної сестри телефоном. Виходить, всі знають, а я ні.

Вона постійно втручається у наші справи, постійно критикує, та хоче, щоб її слухали. Дякувати богу, що вона мешкає окремо, і не одна, а з чоловіком, командує над ним, а він бідолага терпить її безглуздий характер.

Нещодавно з’ясувалося, що свекруха іноді прикидається хворою, та не соромлячись маніпулює своїм сином, тобто моїм чоловіком. Вона йому постійно телефонує, та вимагає, щоб він швиденько купив ліки, та привіз їй.

Мало того, що за власні кошти, так ще й в будь-яку годину дня, чи ночі, хоча у нас звичайний достаток, і ми самі ледве зводимо кінці з кінцями.

Нещодавно був кричущий випадок. У свекрухи був день народження, тому мій благовірний поїхав до неї на урочистість із подарунком. Ми з доньками залишилася вдома, з ним поїхати не змогла. Приїхав він тільки вранці, відпочивший, з сяючими очима.

Але мені він нічого не розповів про посиденьки, тільки сказав, що все гаразд, і поїхав працювати. Як потім з’ясувалося, його мама покликала до себе на свято файну дівчину, яку їй хотілося б бачити в ролі невістки, та залишила її ночувати.

Я знаю, що мій чоловік в юнацтві зустрічався з нею. А нещодавно люди розповіли мені, що у цієї дами дитина дуже схожа на нього. Можливо цей хлопчик його позашлюбний син?

Не знаю, що робити, говорити чоловікові чи ні? Боюся, що свекруха зруйнує наш шлюб, чи навіть вже зробила це. Якщо це рідний син чоловіка, що мені робити?

Він завжди хотів хлопчика, а в нас дві дочки. Я вся на нервах, уже починаю зриватися на дітях. Так і до нервового зриву недалеко.

Люди розповідають, що ця жінка з малюком часто буває у свекрухи. Мій чоловік теж частенько навідується до мами, але жодного разу нічого не розповідав мені про ці зустрічі.

Але я намагаюся не думати про погане. Адже вдома чоловік поводиться як завжди, він добрий, уважний, любить своїх дітей.

Нещодавно свекруха дзвонила мені, але я не взяла слухавку. Не хочу її ні чути, ні бачити. Якщо приїде, просто не відчиню двері. Не можна так поводитися, а потім вдавати, що все гаразд.

Вона вважає, що я зовсім дурна, нічого не чую і не бачу? Світ же не без добрих “людей”! Цю зрадницю я більше не хочу бачити у себе вдома!

You cannot copy content of this page