Свекруха з криками вискочила з ванної і покинула наш будинок; верещала, що ноги її більше у нас не буде

З мамою і сестрою чоловіка ми живемо в одному селищі в різних будинках. І кожну весну у нас проблеми з гарячим водопостачанням: воду для нас гріє місцева колонія, а з відключенням опалення воду вони гріють тільки кілька годин на добу. У нас двоє дітей, і залежати від чужої волі нам набридло. Три роки тому ми поставили водонагрівач і почали радіти життю.

Хоча радіти, в моєму випадку, голосно сказано.Анна Дмитрівна, мама чоловіка, і Ірина, його сестра, приходять до нас помитися в будь-який час дня і ночі. І не тільки помитися, а ще й випрати свої речі. Адже, зі слів Ганни Дмитрівни, пральна машина — зло: так і жере багато, за електрику платити замучить.

Ми вже по-старому, ручками. Примовляє свекруха, приносячи черговий мішок з брудним одягом і собачими підстилками — адже тварини теж хочуть спати на чистому.
Те, що мої діти повинні ходити в ту ж ванну, де прали собачі приналежності — свекруху не хвилює.- Домашні у мене собачки, здорові.

Що такого-то? — здивовано дивилася вона на мене після зауваження. Наші з чоловіком витрати за електроенергію, які значно зросли через водонагрівача, який працював цілодобово, Ганну Дмитрівну теж не хвилювали:-За те, щоб мама помилася, мій син може і заплатити!

Перший рік з часу набуття водонагрівача, родички чоловіка приходили до нас кожен день.- На побачення йду, підготуватися треба. — радісно заявляла Ірина зі станком для гоління в руці і окупувала нашу ванну години на півтори. А так як окремо вони не приходили, тільки разом, то весь час, що Ірина займала ванну, я змушена була розважати мати чоловіка.

Мені це набридло і я вмовила чоловіка дати матері грошей на придбання свого водонагрівача. Думаєте, вони його купили? Ні! На ці гроші вони купили Ірині золоті сережки. А милися вони так само у нас. Ті кілька годин в день, коли з їх крана все-таки бігла гаряча вода, вони помитися не могли — ніколи. Чи не впускати?

Непристойно. Вийшло б, що води шкода для НЕ чужих людей. Рахунок виставляти? Це, як мінімум, некрасиво. Та й з початку і до кінця опалювального сезону вони до нас не шастали, якщо тільки грошей зайняти.
Ще раз поговоривши з чоловіком, ми вже самі купили їм цей триклятий водонагрівач і оплатили його установку, за згодою свекрухи, зрозуміло.

У травні відключили опалення. У перший же день відсутності гарячої води прийшла Ганна Дмитрівна. На подив — одна. На німе запитання в моїх очах, мені було сказано:- У нас немає зайвих грошей за електрику платити. А він всього за годину намотав стільки, скільки ми за день витрачаємо. — повідомила Анна Дмитрівна і, відсунувши мене з дороги, пішла в бік ванної.

Тут я вже не витримала. Та скільки можна? Я не стала кричати, просто запитала: «А чому ми повинні платити за спалену вами електрику?». Я обігнала свекруху, підперла собою двері у ванну і заявила:- Безкоштовна лазня і пральня закрилася. З сьогоднішнього дня година користування моєю ванною коштує 100 гривень.

Або платіть, або йдіть додому. — сказано це було не з метою здерти грошей, а щоб жадібність свекрухи зробила правильний вибір і вона відстала від нашої гарячої води, тому що дістала — сил немає.

— Що ти сказала? Щоб я в домі мого сина гроші платила? Не бувати такому! — вона відштовхнула мене від дверей, зайшла у ванну і закрилася там. Я, не довго думаючи, закрила її зовні на шпінгалет і перекрила воду. Раз їй так подобається наша ванна — нехай сидить там, шкода чи що?Щоб не чути її крики, я включила голосніше музику. Відкрив її чоловік, який повернувся через півгодини.

Свекруха з криками вискочила з ванної і покинула наш будинок; верещала, що ноги її більше у нас не буде. Два тижні від свекрухи ні слуху, ні духу. Я анітрохи не шкодую про свій вчинок. Шкодую про те, що не зробила так раніше.

Related Post

Син із невісткою почали буквально виживати мене із квартири. Наталці були потрібні гарантії спокійного майбутньогоСин із невісткою почали буквально виживати мене із квартири. Наталці були потрібні гарантії спокійного майбутнього

Мої стосунки із сином навряд чи можна назвати теплими. У дитинстві, звичайно, все було чудово. Але у підлітковому віці Костя зв’язався з поганою компанією. Довіру до мене та батька зовсім