Свекри купили будинок, але невістчині батьки ще й ображаються на них, бо ті купили недобудову

4 роки Тома і Василь збирали гроші дітям на будинок. Але в результаті пересварилися вся сім’я, і здавалося чого б це. Тим не менше, Тома завжди мріяла про те, щоб у неї була велика гарна і головне, дружна сім’я.

Невісток, звісно Тома своїм синам не вибирала, але їх рішенням була задоволена. Старший оженився ще 16 років назад, менший ходив від одної до іншої, поки його не прибрала собі до рук хазяйновита і дуже хитра дівчина. Син менший з своєю новою жінкою прожили всього лише 3 роки, тому зібрати на своє майно за такий термін досить важко.

Родичка навістки передзвонила їй і запропонувала викупити будинок за 6 тисяч. Будинок на окраїні міста, на дачному масиві, документи в порядку, але внутрішніх робіт там немає. Тому дуже важко було прийняти єдине спільне рішення.

Невістка сказала що будинок їй подобається, але вмішуватися вона не стане, тимпаче, що це гроші свекрів.

Батьки невістки були категорично проти цього будинку, незважаючи на те, що він стояв на сусідній вулиці від них.

Свекри були навпаки згодні, розуміли що робити там дуже багато, але доведеться щось робити, старатися, щоб мати дітям своє гніздечко.

Купили. В результаті, звісно, посварилися всі, але що поробиш, так і буде. З часом можливо діти зароблять якусь копійку і приведуть до ладу будинок. Невістчині батьки дуже шкодують, що свати вклали гроші в недобудову, ображаються, а молоді і тому раді, адже вже 2 дітей на руках, вже пора.

Related Post

Не можна з бруду та зради побудувати щось світле та хорошеНе можна з бруду та зради побудувати щось світле та хороше

Я прочитала купу історій на сайті, коли зіткнулася зі зрадою. Пробачити я змогла, а ось довіра та почуття пішли, довіра зникла відразу, а почуття вмирали повільно та невідворотно. У результаті

Жінка почервоніла, вона не знала, що відповісти. Вона відчувала, щоЖінка почервоніла, вона не знала, що відповісти. Вона відчувала, що

Жінка пішла з квартири навіть не озираючись, вона не переймалась через те, що залишає своїх дітей на чоловіка. Оксана відчула, що вона вільна і їй більше не прийдеться вдавати люблячу