Своя сорочка до тіла ближче

Зовсім скоро моїй свекрусі виповнюється 60 років, це звісно дата, але вона вважає що це свято глобального, навіть вселенського масштабу.

Так, до прикладу меню і список гостей почали складати ще за 3 місяці до торжества. 90 днів, розумієте, а тепер розумієте з яким розмахом воно має пройти це свято?

Вона навіть список склала подарунків, створила групу для родичів, а потім видалилася з чату, а знаєте як групу назвала? “Подарунки для Віри”?

Вам смішно, а мені ні, я не думала ніколи що можна опуститися до того, щоб вказувати який подарунок подарувати, і ще й групу для цього створювати.

Звісно ми не з тих людей, яким шкода для матері гроші, але коли ми в тому списку знайшли посудомийку, я трішки, м’яко кажучи була обурена.

У нас 4 дітей, всі люблять поїсти, але коли я попросила свого чоловіка взяти посудомийку в кредит, дешевеньку, разом би виплачували, то я була ворогом, марнотратом. Дійсно, а мити 13 років посуд в холодній воді то нормально, адже на кухні гаряча не під’єднана, в приватному будинку живемо.

А тут свекруха живе сама, працює, вдома буває рідко, і їй посудомийку, вже, то не я побігла? Ми з чоловіком поговорили, і все ж вирішили, що це занадто. Але я все ж пішла по подарунок.

Купила цілий набір рушників. Словом подарунок в тисячу гривень для свекрухи не рахую сильно дешевим. Все ж у нас діти, та і крім цього був торт, алкоголь, солодке, кілька видів сиру, то я рахую як подарунок це навіть дуже нормально, мені б на такі суми хто дарував.

-Кохана, тут брат запитує що ми мамі даруємо? Аби однакові не купити подарунки. – Це сюрприз, я покажу вже на святі, зате можу сказати, що точно однаковими подарунки не будуть.

Чоловік просто заглянув в пакет і задоволено посміхнувся, сказав, що залишилося тільки викинути те старе барахло, яке в мами вже 100 років пилюкою припадає. Тепер їй буде набагато приємніше, та і прання буде більш зручним, адже нове завжди краще.

А от брат чоловіка подумав що ми купили пральну машинку, вирішив що тоді лишать її собі, всеодно в розстрочку, а мамі купили, не повірите, 2 набора, один постільної білизни, інший посуду, по ціні приблизно як наш подарунок. 

Коротше на святкуванні ми з невісткою переморгнулися, зрозуміли, що все зробили правильно. Свекруха звісно рвала і метала, але що поробиш, своя сорочка до тіла ближче.

Related Post

Я залишилася без улюбленого кошеняЯ залишилася без улюбленого кошеня

Ми з батьками жили у приватному будинку і на літо вирішили взяти собі кошеня. Я дуже раділа, довго шукала оголошення в інтернеті. Щоправда, тато хотів саме рудого кошеня, і результати