Сиджу в декреті, чоловік зовсім не допомогає, на якісь покупки для себе постійно збираю гроші, а він в цей момент може просто витратити купу грошей на машину, а потім говорить, що це йому “друзі” подарували. Бреше аби не давати мені гроші

Любов пішла або її і не було?

Все починалося, як в кращих фільмах про любов. Коли я зустріла майбутнього чоловіка, у мене на серці була величезна рана від зрадництва. Він залікував її своєю добротою і турботою, всі навколо бачили, що я за ним, як за кам’яною стіною.

Я згадую свого чоловіка, доброго і турботливого, який завжди допоможе, заради якого я була готова на все. Ми були далеко одне від одного, виривалися на рідкісні зустрічі за 1000 км. Це був шалено важкий період в його житті, і я завжди підтримувала його, не раз він говорив, що тоді я його врятувала від катастрофи.

Але все це лише пам’ять тепер, дивлюся старі фото і не можу повірити, що той чоловік просто зник. Ні, він у статусі чоловіка, у нас є дитина, який мене і тримає. Чоловік бреше, з приводу і без, у нас багато боргів через покупки машини, хоча я благала його почекати, адже була вагітна і знала, які це витрати – дитина і як дорого таку машину утримувати.

Щоразу він кричить, що його не розуміють, ображає мене, провокує на скандал. Я стала нервова і дратівлива. Всі говорять, будь ти мудрішою, а як? Якщо людина постійно вішає локшину на вуха і підставляє? Коли на руках маленька дитина і ти сидиш в декреті? Коли хочеш щось купити для себе або дитини, збираєш, а чоловік в цей час просто так величезну суму вкладає в машину, бреше, що це йому просто так купили друзі?

Я знаю правду, і він це розуміє, але вперто доводить, що це я придумую. Або бути мудрішими – це мовчати і служити чоловікові, а не бути партнером? Виконувати всі його бажання і самої забути про себе? Я до божевілля боюся, до якої межі зайде його брехня. Що це – зрада чи величезні борги?

Дуже хочу зберегти сім’ю. Але як повернути повагу і довіру, які просто пішли? Ніякі спокійні розмови не допомагають.

Related Post

Як не дати синові-підлітку перетворитися в злодія?Як не дати синові-підлітку перетворитися в злодія?

Мій син звик брати гроші у мене без дозволу. Його вже ловили в магазині з неоплаченим товаром. Схоже, він вважає це нормою. На всі закиди відповідає: «Не спійманий, не злодій!».

Батьки не хочуть вчитися використовувати додатки в смартфоніБатьки не хочуть вчитися використовувати додатки в смартфоні

Тато і мама – активні пенсіонери. У кожного є телефон. Вони можуть читати в інтернеті, писати в месенджері. Але не вміють користуватися банківським додатком, оформляти електронні перепустки і т.д. Вони

Марія виявилася дівчиною моїх мрій, закохалася після розмови по телефону, навіть фото мого не бачилаМарія виявилася дівчиною моїх мрій, закохалася після розмови по телефону, навіть фото мого не бачила

Мене звуть Микола, ця історія щасливого початку моїх серйозних відносин, з дівчиною яка подарувала мені і досих пір дарує ті прекрассні почуття, через які я відчуваю себе щасливим і коханим.

facebook