Сила духу, жіночність, щаслива доля: як правильно назвати дівчинку в 2022 році

Поява дитини для майбутніх батьків – період відповідальних турбот. А перше, що традиційно роблять матусі з татусями – обирають ім’я малюку. Ще з діда-прадіда вважалося, що ім’я дарує людині певну енергетику, характер, вдачу та впливає на її долю. Тож обирали його дуже ретельно.

ЦЕ EASY зібрав найкрасивіші українські імена 2022 року, які подарують новонародженій дівчинці щасливу долю.

Пропонуємо заглянути до переліку імен, які мають сучасне звучання, але при цьому несуть цілу віху традиційних сенсів та значень:

Килина (зменшено-пестливі форми: Кулинка, Килинка, Ліна, Кулися, Килинонька, Килиночка, Киля). Означає «орлина» або «як орлиця». Жінка, що носить ім’я Килина, дуже цілеспрямована, енергійна, вміє постояти за себе і чітко знає свої інтереси в житті.

Стефанія (зменшено-пестливі форми: Стеша, Стефа, Пепочка, Стефуся, Стеня, Стеся, Фаня, Фанита). Ключовими рисами характеру жінки Стефанії стають владність, впевненість в тому, що вона красива та розумна. Стефанія подолає всі труднощі і досягне гармонії.

Квітослава (лагідна форма імені – Квіта, Квітуся). Дівчина буде рости романтичною та ніжною натурою, яка тонко сприймає прекрасне. Проте буде прагнути стати лідером і досягти успіху у житті.

Зореслава – творча особистість, яка знаходить спільну мову з усіма, сильна, у суспільстві займає високе становище, вміє реагувати на ситуації швидко, аналітичний розум.

Ясміна. Типове «квіткове» ім’я, що наділяє свою володарку ніжністю, тендітністю та витонченістю. Така жінка емоційна та активна.

Божена (Божену називають ще Женя, Божа, Бога, Божка, Бойка, а також Боженка, Бойя, Божичка, Жанка, Божанка, Жана). Божена відома своєю рішучістю і наполегливістю, простотою і природністю.

Єва. Головна характеристика ім’я Єва – норовливий характер з нотами впертості. Всі Єви відрізняються непохитною наполегливістю, а також суворим дотриманням переконанням і принципам.

Акилина (Акилинка, Киля, Лина, Акулинка, Акуля, Куля). Як правило, ця жінка відрізняється своєю наполегливістю і тим, що вміє ставити цілі і досягати їх.

Єсенія (Еся, Есюша, Еня, Яся, Ася, Сеня). М’яка вимова імені Єсенія абсолютно не поєднується з твердим, цілеспрямованим характером власниць цього імені. Тверда воля і прагнення домагатися задуманого властиві цим, на вигляд спокійним і врівноваженим, жінкам.

Лідія. Навколо імені Лідія витає романтичний ореол, здається, що носійка цього імені повинна бути в спорідненості з музами і абсолютно не пристосована до земних реалій. Але насправді Ліда дуже практична особа, яка вміло поєднує ясний і проникливий розум з творчими здібностями.

Софія обережна й має вольовий характер. У житті вона прагне все встигнути і пізнати, завжди намагається втілити задумане в реальність. Софія домагається успіху там, де у більшості просто опускаються руки.

Зоряна – українське жіноче ім’я давньослов’янського походження, яке означає «ясна зоря». Власниця цього імені вольова натура, яка намагається доводити всі розпочаті справи до кінця.

Ці імена повністю увібрали енергетику 2022 року та принесуть вашій крихітці потужну силу духу, жіночність і здатність гідно вийти з будь-якої ситуації.

Related Post

Не можу забути курортний роман Справа була два роки тому. Поїхала на відпочинок з подругою, нічого подібного не планувала і закохаласяНе можу забути курортний роман Справа була два роки тому. Поїхала на відпочинок з подругою, нічого подібного не планувала і закохалася

Жили в одному готелі з компанією хлопців. Звісно, познайомилися, почали разом їздити на екскурсії, ходити до моря, проводити вечори. Спочатку просто спілкувалися компанією, всі дорослі, пристойні, нічого незвичайного не було.

Я дуже втомилася прикривати зради подругиЯ дуже втомилася прикривати зради подруги

З Машкою дружимо ще зі школи – за однією партою сиділи, на одні гуртки ходили, навіть одягалися однаково. Що називається “не розлий вода”. Я все її секрети знала, а вона