ЦЕ EASY Життєві історії Сильний заговір, щоб розрахуватися з кредитами і боргами

Сильний заговір, щоб розрахуватися з кредитами і боргами

Кредитні борги мають особливі властивості, адже вони зазвичай розраховані на довгий термін. За цей час людина може звикнути до усвідомлення того, що вона завжди буде боржником. Такі думки народжують негативну енергетику, і вона заважає грошовим потокам, які могли б прийти на допомогу.

Активізуємо енергію грошей

Самі по собі магічні дії не позбавлять від боргів. Після проведення відповідного обряду до вас не прийдуть співробітники фінансової організації і не вручать документи про те, що платити більше не треба.

Головне завдання грошових ритуалів – залучення матеріальних засобів шляхом активізації вашої енергетики. Але для цього необхідні і ваші власні зусилля.

Перш за все – налаштуйтеся на позитивні зміни в житті. Не звинувачуйте себе в ситуації, що склалася, тому що почуття провини забирає енергію, яка необхідна для зміни життя на краще. Ставтеся до боргів як до негативного, але корисного досвіду.

Проаналізуйте свої подальші дії в цьому напрямі. Найкраще зробити це за допомогою ручки і паперу. Сформулюйте: якою має бути ситуація, щоб вона перестала вас турбувати? Яку конкретно суму вам треба заробляти? Що для цього треба зробити?

Намітьте терміни вирішення проблеми в конкретних одиницях – днях, місяцях, тижнях. Складіть покроковий план дій: такого-то числа скласти резюме! Такого-то – вілправити його декільком роботодавцям, такого-то – зустрітися зі знайомим, який може допомогти, і т.д.

Обов’язково плануйте свої витрати – ваші, покупки, особливо великі, не повинні бути випадковими.

Загальний принцип витрат виглядає приблизно так: 50% всіх коштів витрачається на поточні потреби (їжа, одяг і т.п.), 20% – на погашення боргів або заощадження, 30% – на навчання, розваги і додаткові витрати.

Правила проведення обрядів від боргів і кредитів

Якщо ви самі налаштовані стати успішною людиною – магічні ритуали обов’язково допоможуть, створюючи навколо вас таку обстановку, що вам легко буде заробити гроші і віддати кредит.

При проведенні подібних обрядів слід дотримуватися деяких правил.

  • Перш за все – не звертатися до них заради забави. Спілкування з тонкими матеріями має бути шанобливим, щоб не нашкодити собі.
  • Ритуал на позбавлення від кредитів робиться на спадаючий Місяць – як і в інших випадках, коли необхідно від чогось позбутися.
  • Дуже важливо, щоб при проведенні обряду ваші помисли були чисті, а бажання нікому не приносили шкоди. Після проведеного ритуалу постарайтеся не брати в борг протягом місяця.
  • Змови для жінок мають найбільшу силу в жіночі дні (вони позначені словами жіночого роду – середа, п’ятниця, субота), змови для чоловіків – в чоловічі (понеділок, вівторок, четвер). Не робіть кілька обрядів одночасно або відразу один за одним – між ними має пройти не менше місяця.

Заговір щоб розрахуватися з боргами і кредитами

Заговір на ключ
Для проведення одного з дієвих обрядів вам знадобиться довгий ключ, який жодного разу не використовувався (його можна купити у відповідній майстерні). Ритуал слід проводити в опівночі. Вийдіть на перехрестя, де немає машин, покладіть там ключ і обійдіть його кругом – спочатку три рази проти годинникової стрілки, потім три рази за годинниковою стрілкою. При цьому повторюйте слова:

«Сили навколо мене, змилуйтесь, я вас благаю! Вибачте дурість мою! Подаруйте другий шанс. Нехай буде так!”

Після обряду цей ключ слід повісити на зв’язку з іншими вашими ключами і носити його там, поки не позбудетеся від боргів.

Змова на свічку
Щоб провести інший ритуал, знадобляться білий паперовий лист, церковна свічка і олівець або ручка. Обряд проводиться у вечірній час, краще, якщо на вулиці буде невеликий вітер. Запаліть свічку недалеко від вікна. На білому листку напишіть, кому і скільки ви повинні. Спаліть цей лист над вогнем свічки і скажіть слова:

«Свічка-свічка, в справах допоможи, всі борги мої спали».

Аркуш паперу повинен прогоріти дотла, попіл що утворився слід викинути у вікно.

Related Post

Вже сім місяців я віддаю батькам половину зарплати, а сама живу фактично у злиднях, більше немає силВже сім місяців я віддаю батькам половину зарплати, а сама живу фактично у злиднях, більше немає сил

Як єдина дитина у сім’ї, я можу з упевненістю заявити, що знаю, що таке гіперопіка. З раннього дитинства батьки носилися зі мною як із писаною торбою. Мама постійно нервувала і

Дізналася про коханку: Буду тримати біля себе чоловіка стільки, скільки буде потрібноДізналася про коханку: Буду тримати біля себе чоловіка стільки, скільки буде потрібно

Заміжня вже 10 років. Прожили все життя в одному дворі. Одружилися після школи. Зараз у чоловіка свій бізнес, переїхали Київ, він перевіз свою маму і моїх батьків. Відносини прекрасні, але