Син подруги кличе заміж, закохана в нього, але боюсь, що подумають люди

Опинилася у дуже непростій ситуації. Не скажу, що потребую поради. Мені, швидше, потрібна думка збоку. Загалом почну з самого початку. Мені 52 роки, але виглядаю я значно молодше за свій вік. Так вийшло, що тут і з генетикою пощастило, і доглядаю я себе з підліткового віку.

Я витрачаю на себе величезні гроші. Але це того варте, тому що результат, як кажуть, очевидний. У моєму житті ніколи не було періодів без чоловіків. Хоча я не була заміжня, на особистому фронті у мене завжди все стабільно добре.

Зізнаюся чесно, з віком я почала заглядатися на молодших чоловіків. Просто тягне до них нереальною силою. І вони до мене відчувають ті самі почуття. Про заміжжя з якимось із таких хлопців я раніше не замислювалася. Та й немає потребу у мене в цьому шлюбі. Але нещодавно моє життя перевернулося з ніг на голову.

Є в мене одна найкраща подруга. Ми з нею пройшли і вогонь, і воду. Коли вона стала матир’ю, я від неї не відходила ні на крок. Бачила, як її син дорослішає. А потім він поїхав навчатися за кордон. З того часу ми жодного разу й не бачилися більше. Костя виріс, змужнів. Зараз йому 28 років, і він уже не той матусин хлопчик, яким був колись.

Зізнаюся чесно, коли я знову побачила його особисто, втратила дар мови. Було в ньому щось привабливе. Те, чого я раніше не зустрічала у чоловіках. Але виду я не подавала. Все-таки це син моєї подруги!

Ми з Тетяною однолітки, але вона моя повна протилежність. Думаю, тут ще роль зіграло те, що вона народжувала, а я ні. Таня не дуже шанує салони краси. Вона сидить удома і чекає на онуків. Дуже вже хочеться їй стати бабусею. А я… Ви вже знаєте!

Коли Костя повернувся на батьківщину погостювати, Тетянка влаштувала звану вечерю. Мене запросила, звичайно. Там я його і побачила вперше після стількох років. І яке було моє здивування, коли з’ясувалося, що він мене до ладу не пам’ятає. Чи то я так погарнішала з роками, чи то він тоді на мене уваги не звертав. Та й яка різниця!

Вечір закінчився тим, що Костя запропонував мене провести. На прощання він несміливо поцілував мене в щоку і сказав, що не проти продовжити наше спілкування у більш неформальній обстановці. Ох, а що було потім вам краще не знати. Я пропала!

Ми почали таємно зустрічатись. Я не хотіла, щоб про наші стосунки знала Таня, бо розуміла, що вона не зрозуміє. Ну не буду ж я розповідати їй, що за статистикою жінки набагато щасливіші, коли дружина старша, а чоловік молодший. Вона не повірить.

А скільки є прикладів? Безліч! Як щодо Лізи Боне та Джейсона Момоа? Адже це просто пара на мільйон! І нічого, що у них різниця 12 років. Це зовсім не заважає їм любити одне одного. Як і нам із Костею.

Йому 28, мені 52. Лише 24 роки різниці. Він покликав мене заміж, уявляєте? Я так хочу весілля, білу сукню, хочеться позитивних змін у житті. Я не вважаю, що мушу соромитися цього, але все одно боюся реакції Тетяни. Як мені бути?

Related Post

Не виходьте заміж поспішно, особливо якщо чоловік має шкідливі звичкиНе виходьте заміж поспішно, особливо якщо чоловік має шкідливі звички

Мені сорок років. Заміжня вже сім років, двоє дітей і сумний досвід. З майбутнім чоловіком навчалися в одному класі, після школи не бачилися років 15. І краще б ніколи більше

Я не могла, просто не витягувала сама все те що на мене звалилося, він був добримЯ не могла, просто не витягувала сама все те що на мене звалилося, він був добрим

Все життя мені не щастило на чоловіків, я тричі була заміжня, тому навіть не сподівалися вже що стану нарешті щасливою. Перший шлюб був більш ніж вдалий, але я овдовіла з

Ось так виходить, гуляє один, а всі проблеми має вирішувати потім іншому члену сімʼїОсь так виходить, гуляє один, а всі проблеми має вирішувати потім іншому члену сімʼї

Не знаю, що й думати. Невже мій чоловік мені зраджує? У шлюбі ми 5 років. Не без сварок, але загалом нормально. Є маленька дитина. Після народження дитини стали більш обережними,