Син приголомшив мене новиною, а я не хочу ставати бабусею у 45 років

Ганна та Вадим зустрічаються лише три роки. Вони навіть разом ще не живуть.

Вчора син розповів мені, що Аня на 7-му тижні і що вона збирається ставати матір’ю. Ганна молодша за мого сина на чотири роки, їй 22 зараз. Дівчина збирається переходити на заочне навчання та шукати підробіток, а Вадим, хоч і працює зараз, але зовсім не на тій посаді, яка забезпечить його сім’ї безбідне життя.

Та й про що тут думати — закохані зовсім не знають одне одного, я шокована тим, що до такого дійшло. Я завжди попереджала Вадима, що треба використовувати захист, і справа ж не лише у дітях, а у здоров’ї!

Не раз я проводила бесіди на цю тему, але коли спитала його, як так вийшло, син просто знизав плечима.

Ганна живе у гуртожитку, їй ледве вистачає грошей на їжу, як ця дівчинка збирається турбуватися про дитину, за яких умов? Де вони житимуть? Після почутого в мене моментально голова розболілася.

Не можу повірити, що це відбувається. Я боюся, що більшість витрат ляже на мої плечі. А я щойно свою дитину виростила, не хочу знову слухати дитячі крики та вчити молодь виховувати дітей.

Говорила із сином сьогодні, намагалася розсудити. Але яке там. Вони обидва закохані голубки та мріють про сім’ю. Навіть не віриться, що мій син виріс таким наївним та дурним. Невже я його нічого не навчила?

Коли я запропонувала сходити до фахівців і зробити переривання, поки не пізно, Вадим пішов, грюкнувши дверима. Тепер він зі мною не спілкується. Збирається винаймати квартиру.

Related Post

Загалом, уся проблема в тому, що я завжди мовчу, з моменту весілля, не можу заперечитиЗагалом, уся проблема в тому, що я завжди мовчу, з моменту весілля, не можу заперечити

Моя проблема полягає в тому, що я не можу нормально спілкуватися з батьками чоловіка, найбільше зі свекрухою. Пів року тому у нас народилася довгоочікувана дитина, і ми переїхали до батьків