Син умовив мене вийти на пенсію раніше і пообіцяв допомагати грошима, проте невістка не схвалила наш план

Мені 58 років, і я не працюю. Раніше я була впевнена, що зможу працювати і в 60, і в 65. Але викладання вичавило з мене останні соки. Я дуже люблю своїх учнів, правда. Тому йти зі школи з власної волі було набагато складніше, ніж якби мене просто звільнили.

Здоров’я вже слабеньке, треба було визнати це раніше. Я довго думала, за які гроші житиму далі. Але мій син вирішив усе за мене:

«Мам, я маю можливість допомагати тобі щомісяця. Я не хочу, щоб ти чогось потребувала. Іди зі школи з чистою совістю та душею».

Напевно, будь-яка мати розплакалася б, почувши таке від рідної дитини. Я виховувала Женю добрим і чуйним хлопчиком. Та й сам він бачив, як я ставлюся до своїх батьків, як доглядаю їх. Коли їх не стало, то це було для мене справжнім ударом. Добре син завжди був поруч.

А потім він одружився та переїхав. Я була готова до своєї самотності, тому легко його відпустила. Тільки ось з невісткою стосунки одразу не склалися. Таня мене не злюбила, вважала, що я погано впливаю на Женю. Мовляв, поряд зі мною він стає маленьким хлопчиком, а це їй не подобалось. Вона вимагала від нього мужності.

Коли у подружжя з’явилася дитина, я пурхала від щастя. Намагалася допомагати, чим могла. Та Таня завжди відмовлялася від допомоги. Спочатку вона навіть забороняла мені брати онуку на руки. Я розуміла, що далі буде лише гірше. Тому намагалася не прив’язуватися до малечі. Найбільше мені не хотілося, щоб Таня почала налаштовувати дитину проти мене.

Але, судячи з того, що відбувається зараз, так і буде. Коли Тетяна дізналася, що мій син хоче допомагати мені матеріально, вона влаштувала йому скандал. Невістка вважає, що забезпечувати батьків не його обов’язок. Та я ще недостатньо стара, щоб вимагати від своєї дорослої дитини допомогу. Але річ у тому, що я Женю ні про що й не просила. Це цілком і повністю його ініціатива. А відмовлятися від грошей я не стану, бо справді їх потребую.

Я знаю, що мій Женя пристойно заробляє. Причому настільки, що може і забезпечувати сім’ю, і на майбутнє відкладати. Таня навіть не знає достеменно, яка у нього зарплата. А це про щось та говорить. Я вважаю, що син робить все правильно: краще приберегти щось на чорний день, а не давати гроші дружині, щоб та витрачала їх всі до копійки.

Невістка з жиру біситься. Адже вона ніколи ні в чому собі не відмовляла. Своя квартира із шикарним ремонтом, гарна техніка, новенький телефон. Щосезону вона оновлює гардероб. Дитина сита і здорова, що ще треба? Ах так! Двічі на рік родиною їздять на відпочинок, і я дуже рада, що моєму синові вдалося влаштувати своє життя належним чином.

Незважаючи на все це, тепер мені доводиться вислуховувати від невістки, яка я погана. Розоряю їхню родину!

Мені зовсім не хочеться бути каменем спотикання у стосунках сина та його дружини. Але тепер без Жені я просто не впораюсь. У мене, звісно, ​​є деякі заощадження. Але це порожній звук, порівняно з реаліями нашого життя.

Боюся, що мені все одно треба шукати альтернативні шляхи прибутку. Думаю про те, щоб зайнятися репетиторством. Недарма ж я понад 30 років у школі пропрацювала. Син каже, що це зайве. Мовляв, годі мені працювати, настав час зайнятися чимось, що гріє душу. Але я не хочу, щоб він сварився з Танею через мене! Що ж робити?

Related Post

Моя невістка категорично не вміє економити ні на собі, ні на дітях і що з неї буде?Моя невістка категорично не вміє економити ні на собі, ні на дітях і що з неї буде?

Моя невістка та ще пройдисвітка. Я з своєї пенсії і онуків тягну, і собі квартплату віддаю, то ще й їм допомагаю на житло своє збирати. А от Олена не сильно

Тиха і скромняшка Оля проти красунь і стерв… Молоді доглянуті дівчата все частіше без чоловіків, а всякі “замухришки” при чоловікахТиха і скромняшка Оля проти красунь і стерв… Молоді доглянуті дівчата все частіше без чоловіків, а всякі “замухришки” при чоловіках

Працюю в жіночому колективі. Плинності особливої ​​немає, але нові особи періодично миготять. Помітила, що молоді доглянуті дівчата все частіше без чоловіків, а всякі “замухришки” при чоловіках. Як так виходить? Стрункі,

Моя совість не дасть мені бути щасливоюМоя совість не дасть мені бути щасливою

Мені 20. Здавалося б, безтурботне життя, жити та радіти. Тільки якби не одне “але”, я в своїй душі не можу знайти спокою. У мене взагалі проблеми із самовизначенням у своєму