Син, якому лише шість рочків сказав: “Папа, тебе Бадя хоче з’їсти”… У наступну ніч я йому повірив

У нашій родині в січні цього року сталася одна страшна історія. Після неї я почав уважно прислухатися навіть до того, що на перший погляд здається лише безглуздим маренням божевільного. А все сталося таким чином.

Після новорічних свят ми з моєю сім’єю-дружина Карина і син Веня – переїхали в нову трикімнатну квартиру. Треба віддати належне тещі з тестем-зробили нам щедрий подарунок краще всяких Санта-Клаусів і Дідусів Морозів. Потихеньку ми перевезли туди речі, а потім в’їхали самі. Меблів було замало, так як вирішили, що в нове житло старі шафи і розхитані стільці не понесемо. На кухні є холодильник з тарілками і ложками, у вітальні кімнаті – диван і телевізор, а в кімнатах, де ми спимо, – ліжка. Інше все з часом додасться.

Ну, так ось спочатку нічого незвичайного не відбувалося, але одного разу Венечка, якому лише шість рочків, раптом підійшов до мене і сказав: “Папа, тебе Бадя хоче з’їсти”. Після цих слів він розплакався. Я, звичайно, швидше став хлопця заспокоювати: посадив собі на коліна і кажу: “Не бійся за мене. Я сам будь-якого бадюю можу з’їсти. Ти ж знаєш, де служив твій папка? ” Веня покивав у відповідь головою. А я вказав йому рукою на фотографію в рамці, яка гордо красувалася на стіні у вітальні. Я – у військовій формі десантника з блакитним беретом, щасливо усміхнений від довгоочікуваного дембелю.

Але Веня раптом тривожно сказав: “Бадя сильніше тебе, тато.” Тут я вирішив запитати сина, про якого Бадю він говорить. І адже раніше, коли він грався в своїми іграшки, ми не помічали, що хлопчик з кимось розмовляє. А зараз мені згадалося, що Веня бубонить собі під ніс щось, катаючи в своїй кімнаті машинки.

У старій квартирі він такої звички не мав. “Він з зубами і в шерсті. З-під ліжка вилазить, “- пояснив мені синочок. А потім додав: “Папа, давай поїдемо жити назад.”

Я, звичайно, відповів йому, що ніякому Баді ми здаватися не будемо, тому що сміливі і сильні, а значить, непереможні. Але самому при цьому подумалося, чому у дитини так розігралася уява? Може бути, не звик ще до нової квартири. І тут я вирішив попросити його показати мені цього страшного бадяйку. Веня покивав головою і пішов у свою кімнату. Через хвилин двадцять я почув його крик: “Папа!” – і побіг до нього. Відкривши двері в кімнату сина, я побачив, що він сидить на килимі і показує мені під ліжко.

Я присів на карачки і заглянув під нього. Звичайно, ніякого баді там не було. Я з посмішкою повернувся до своєї дитини, а він на повному серйозі сказав мені: “Він зник.”

Я ж відповів на це: “Якщо ще раз прийде, хапай його і клич мене.” А син раптом знову розплакався, кажучи, що Бадя обіцяв мене з’їсти. І тоді я вирішив раз і назавжди покінчити зі страхами свого синочка і запропонував йому провчити злого бадяя. Син покивав головою. А я знову зазирнув під ліжко і крикнув: “Бадя, якщо хочеш з’їсти мене, виходь! Я тебе не боюся! ” А потім знову повернувся до Венечка і сказав йому: “Сьогодні я заночую у тебе, а ти поспи у мами. Побачиш, що я вижену бадю, і він більше ніколи не прийде до нас назад”. Син покивав мені головою.

Увечері, коли дружина прийшла з роботи, я їй пояснив ситуацію, що виникла і простий план дій, після яких Веня забуде про свої дитячі страхи. І от увечері я ліг спати в Беніну кімнату, а він зі своєю мамою – у нас. Дрімота настала швидко, але ось крізь неї я раптом почув з-під ліжка неголосний чоловічий голос: “Кликав мене днем?” Мене наче окропом ошпарило. Я підстрибнув на ліжку, голосно випустив з “дупла” струмінь сірководню. Потім я відчув різкий біль в серці, як ніби його різонуло ножем, і вирубився.

Прокинувся я, коли в вікно вже світило сонце. Згадавши про вчорашнє, я нервово піднявся зі свого ліжка і, ставши на коліна, заглянув під ліжко.Там нікого не було. Швиденько одягнувшись, я пішов на кухню, де Веня вже їв рисову кашу, а дружина відмивала в раковині кастрюлю. Ми привітали одне одного, і я налив собі в чашку гарячої кави. Їсти мені зовсім не хотілося.

Поліпшивши момент, коли дружина пішла в туалет, я напівпошепки звернувся до сина:

“Веня, ти сміливий хлопчик?” Він знову покивав мені головою. “Загалом, ти сам з цим Бодею розберися. Почастуй його цукеркою і скажи, щоб за це він пішов назавжди з цього будинку. Скажи йому, що твій тато не смачний, і він отруїться, якщо з’їсть мене. Мамі про цю розмову не говори. Це буде наша з тобою чоловіча таємниця. ” Веня знову покивав мені головою.

Після цього я дав синові чотири шоколадні цукерки: дві для нього, а дві для злого баді. Увечері цього ж дня син радісний прибіг до мене і сказав: “Папа, я пригостив бадю цукерками і попросив піти з нашої квартіри. Він пообіцяв зробити це.”

Але я ще довго після того, що сталося спав погано. Попросив дружину дозволити мені лягати біля стінки, а сам втемряві прислухався до звуків з кімнати Вени – не розмовляє він в ній з ким-небудь там в ночі.

Однак, довелося щепотім виправдовуватися перед дружиною, яка, як принцеса на горошині, намацала своїми кістками заховану мною під матрац сокиру. Я сказав їй, що це оберіг від злих духів. З тих пір вона косо дивиться на мене, але нічого не говорить з цього приводу.

Related Post

Зізналася у коханні другу, а він відповів, що дуже поважає мого чоловікаЗізналася у коханні другу, а він відповів, що дуже поважає мого чоловіка

Дружимо дуже давно. У мене сім’я, діти, у нього теж. Але ми продовжуємо спілкуватися. Нещодавно зізналася йому, що люблю його. А він відповів, що дуже поважає мого чоловіка. Тепер я

Поставив мені чіп в машину на прослушку і геолокацію, зрозумів, що хтось є і почався страшний період…Поставив мені чіп в машину на прослушку і геолокацію, зрозумів, що хтось є і почався страшний період…

Я в шлюбі 12 років, в якийсь момент торкнуло і почала спілкування з одруженим чоловіком з дитиною, просто листування, дружба, якісь інтереси, спочатку рідко, як нагадування, потім частіше. спочатку загальні

Забезпечений киянин поїхав до Сибіру за коханоюЗабезпечений киянин поїхав до Сибіру за коханою

Андрій не шукав серйозних відносин, але любов сама знайшла його. Перший час Андрій не помічав нову співробітницю Олену. Вона була невисокою, худенькою і не привертала уваги. Олена скромно виглядала і

facebook