Син з няні хоче зробити дружину. Коли прийшла несподівано в гості переконалася, що ця плюгавка йому в дружини точно не підходить

Я навіть не знаю з чого почати … письменницьким талантом не наділена, тому строго не судіть. Більше пишу для того, щоб якось упорядкувати свої думки і запитати поради.

У мене двоє дітей. Обидва сини. Мова піде про старшого. Йому 34 роки. Зовсім недавно він залишився один з двома маленькими дітьми погодками. Не хочу розповідати про деталі, але так вже вийшло, що у вересні не стало в діток мами. Невістка була відмінною людиною: добра, поступлива, будинок в порядку тримала.

Майже весь жовтень син не працював: займався похоронами дружини, одного з малюків переводив  в інший дитячий сад, щоб зручніше було забирати, навчався готувати.

Я запропонувала синові переїхати до нього і займатися його дітьми, але він відмовився – сказав, що не хоче навантажувати мене. Найняв няню. Хоча по тих обов’язків, які вона виконує – так це не няня, а покоївка: готує, прибирає, пере, стежить за дітьми.

Зовсім недавно дізналася, що син з нянею вже і спить. А так дівчинка молода – 25 років всього. Саме погане, що дізналася про це не від свого сина, а від знайомих, які знають цю “няню”.

Причому до мене з такими претензіями пристали, ніби це я молодих дівчат спокушаю. І син хороший – не міг ровесницю знайти. Та й після смерті дружини пройшло трохи часу. Ні сорому, ні совісті … Навіть не знаю, як тепер з сином поговорити, щоб схаменувся.

Я спеціально несподівано навідалася до сина. Привезла домашню курочку, яєчка. У мене ключ від його квартири є. Зайшла, а там бардак: іграшки у дітей розкидані, діти посеред конструктора і м’яких іграшок мультики дивляться, поки няня поралася на кухні. Вона дуже здивувалася, коли побачила мене. Відразу стала наводити порядок, та тільки мені видно, що замазура вона страшна: кухонний рушник на столі лежав, на плиті немита сковорода, в коридорі взагалі підлоги не були помиті. Ну якщо ти виконуєш ще й обов’язки прибиральниці-няні, то тримай будинок в чистоті. При невістці такого не було. Більше переконалася, що ця плюгавка йому в дружини точно не підходить. Як би тепер правильно сказати синові, щоб звільнив дівчину …

You cannot copy content of this page