Син зробив пропозицію дівчині через місяць після знайомства

Тільки й залишається, що сидіти і писати …

Усім привіт!

Син після навчання залишився працювати в Києві. Я тільки за, тому що в нашій дірі або продавцем працювати, або водієм машрутки, на жаль …

Зідзвонюємося з ним раз у два дні. В середині лютого він сказав, що познайомився з дівчиною, зустрічається. Ми зраділи за нього, стали розпитувати. Він скинув нам з батьком кілька їхніх спільних фотографій.

Про дівчину свою особливо нічого не розповідав. Знаю, що вона теж приїхала працювати в Київ.

І немов грім серед ясного неба дзвонить минулого тижня по відеозв’язку. Сказав, що він з дівчиною подав заяву в ЗАГС на реєстрацію шлюбу. Дату весілля запланували на середину квітня.

Ми з чоловіком аж дар мови втратили. Ну хто так взагалі робить? А як же пізнати людину краще, познайомитися з родичами ?! З розмови я зрозуміла, що ця новина з весіллям стала не тільки для нас несподіванка, але і для батьків дівчини.

А вчора дізналися, що наречена на п’ять років старша за нього і взагалі працює керівником групи в його відділі. Несподіваний поворот!

Аби у них все нормально було, але дуже моє серце неспокійно.

Related Post

Дружина купила мені квиток на потяг в купе, в якому я зустрів дивовижну дівчинуДружина купила мені квиток на потяг в купе, в якому я зустрів дивовижну дівчину

Вирушаючи на дачу, дружина збирала мені сумки, різний мотлох з дому, зварила поїсти, а я насолоджувався як мило і спритно, у неї це все виходить, я був щасливий, у мене

Родичі почали говорити приблизно наступне: “Коли заведете дитину?”, “Обзавелися котами, а дітьми коли?”.Родичі почали говорити приблизно наступне: “Коли заведете дитину?”, “Обзавелися котами, а дітьми коли?”.

Два кошатника – це сила … і справжня любов Всім привіт-привіт! Пишу по фану і в легкому угарі. Майже 5 років тому я познайомилася з хлопцем в магазині для тварин.

facebook