fbpx

Син зробив пропозицію дівчині через місяць після знайомства

Тільки й залишається, що сидіти і писати …

Усім привіт!

Син після навчання залишився працювати в Києві. Я тільки за, тому що в нашій дірі або продавцем працювати, або водієм машрутки, на жаль …

Зідзвонюємося з ним раз у два дні. В середині лютого він сказав, що познайомився з дівчиною, зустрічається. Ми зраділи за нього, стали розпитувати. Він скинув нам з батьком кілька їхніх спільних фотографій.

Про дівчину свою особливо нічого не розповідав. Знаю, що вона теж приїхала працювати в Київ.

І немов грім серед ясного неба дзвонить минулого тижня по відеозв’язку. Сказав, що він з дівчиною подав заяву в ЗАГС на реєстрацію шлюбу. Дату весілля запланували на середину квітня.

Ми з чоловіком аж дар мови втратили. Ну хто так взагалі робить? А як же пізнати людину краще, познайомитися з родичами ?! З розмови я зрозуміла, що ця новина з весіллям стала не тільки для нас несподіванка, але і для батьків дівчини.

А вчора дізналися, що наречена на п’ять років старша за нього і взагалі працює керівником групи в його відділі. Несподіваний поворот!

Аби у них все нормально було, але дуже моє серце неспокійно.

Related Post

Гра у шахиГра у шахи

Як неприємно чоловікові, коли його порівнюють з більш успішним чоловіком! Я це відчув на собі вже у вісім років. Моя мама ставила мені в приклад мого друга Дмитра. Дмитро, завдяки

Стара поштарка рятувала людей від доносів, які вони писали одне на одного, вона просто їх викидала. Мабуть наймудріша жінка.Стара поштарка рятувала людей від доносів, які вони писали одне на одного, вона просто їх викидала. Мабуть наймудріша жінка.

Історію мені розповів один чоловік у Празі. Десь в сільській місцевості знайшли завалений листям колодязь. Листя розкопали і побачили, що на дні колодязя лежить купа папірців. Дістали. Виявилося, що це