Перейти до вмісту

Ситуація яка склалася зі мною в дитинстві, виховала в мені певні риси характеру. Моїм подругам завжди комфортно в моєму суспільстві, а хлопці від мене без розуму

  • від

З раннього дитинства, кожен з нас думає про протилежну стать. І я не виключення. З самого дитинства, хлопчики для мене були найближчими людьми. Виросла я в селі, на вулиці якої не жила жодна дівчина. Хлопці мого віку грали зі мною, а пізніше, дівчата стали для мене нецікавими.

Ситуація яка склалася зі мною в дитинстві, виховала в мені певні риси характеру. Моїм подругам завжди комфортно в моєму суспільстві, а хлопці від мене без розуму. Так сталося, що я пішла з дому у віці п’ятнадцяти років. Я почала вести не зовсім гідний спосіб життя. Небезпечні безладні зв’язки.

Я думала що після всього, що я встигла побачити за весь цей час, я вже ніколи не стану колишньою вразливою і крихкою дівчиною. Після розлучення батьків, переїзду, і появи вітчима в моєму житті, я несвідомо почала шукати підтримки з боку хлопців.

Наше місто дуже мале, і про мене багато хто знає, що вплинуло занадто погано на мою репутацію. Але в своє виправдання я можу сказати лише одне я завжди жадала кохання. Не подумайте, я вихована досить добре, але деякі чоловіки звикли робити з нас, маленьких дівчаток зі складною долею, дурних.

Нещодавно, я стала все більше розуміти, що любов пропала. Що її зовсім немає. Поки не зустріла, як я зараз думаю, людину, здатного змінити мене повністю. Його друзі ненавидять мене і пускають про мене чутки, кажуть що я не коштую ні гроша, але по його відношенню до цього все більше і більше створює в мені впевненість в тому, що я можу цілком і повністю покладатися на нього.

Одне його слово змушує мене міняти все до чого я так звикла. Він допомагає мені міняти ставлення до життя цілком. І мені це дійсно подобається. І зараз, я думаю, що багато чого б віддала аби прокидатися і відчувати його руки на своєму тілі.

Зрозуміла, що розваги не можна порівнювати з тим, що я відчуваю зараз. І мене можна вважати за звичайну малолітню дівчину, яка говорить багато і не по справі, але в моєму житті, для мого віку, дійсно, зустрічалися також чимало різних ситуацій, якими я готова ділитися з усім світом.

Я не намагаюся сказати, що все сталося як у фільмах про любов. Ні! Проблеми є і до цього дня, але вирішити їх можливо спільними зусиллями. І, день у день, ми намагаємося відновлювати зруйноване по крупицях, і ніколи не дивимося назад, розуміючи що скоєне всього лише пожитки, результат поганих подій.

Я щаслива, що кохаю, і більше ніколи не повернуся до минулого способу життя. Звичайно зараз у нього велика недовіра до мене, яку я намагаюся виправдовувати день у день.