fbpx

Та ніхто навіть на ключі не скинувся, жалітися пішли

Я дивуюся, розказує мені свекруха, з наглості і скупості цих людей. Вони до слова, нещадавно переїхали в будинок за містом, ремонт робили ледь не 5 років, а коли закінчили, відали нам квартиру, а самі в хороми.

Там район елітний рахується. Мої свекри без понтів, як то кажуть, просто свекру за бойові заслуги дали землю, то чому б не використати.

Коротше побутували будинок, заселилися. На тій вулиці 25 хат від сили, вулиця в кінці масиву, там і шлагбаум поставили, і охоронця посадили, на тому все. Дітей багато дуже, майже в кожному домі.

А тут свекри теж з дитячого будинку надумали брати, а що, молоді, їм по 45 тільки, чому ні? А ще ми маємо 2 дітей, і 5 племінників, коротше, коли діти приїздять, то там хоч садочок відкривай.

От свекруха вирішила облагородити територію яка закріплена за самим кооперативом, дозволу і голови спитала, а що, на бланку діло. Своїми силами басейна вирили з свекром, квітник розвели, кілька лавок, і родзинка – дитячий майданчик, лебеді там всякі з резини, ну від душі.

В мене свекруха завжди така була роботяща, активна, ініціативна. Так от, ніхто ж не хотів допомагати, а ще сітку натягнули, і замок зробили, ключі мали всім своїм роздати, щоб різні нелюди не псували майно, школа, стільки грошей і праці вклали.

Та ніхто навіть на ключі не скинувся, жалітися пішли, а голова так і сказав, ключі всі в мене, даю по 300 за штуку, гроші будуть теж в мене, на облагородження майданчика і за потреби ремонт.

Без ключів нема чого туди лізти. Одні страсті там в них. А ще нещодавно сама сварлива сусідка прийшла до свекрухи з проханням показати запис з відеокамери, бо їх обікрали.

А моя свекруха і каже, 600 гривень. Та висварилася і побігла далі. Я кажу, мамо, та чи можна так? -Доню, каже свекруха, збирали на камеру по 70 гривень, то багато?

Ще по 30 в місяць за обслуговування і охоронцю надбавку що за камерами слідкує. Ми самі 4 місяці за все платили, за всіх, бо зором кричали що їм ті камери не треба. А ми доречі їх на свій будинок направили.

Там на записі злодія немає, та і гроші б я назад би віддала, не брала б, але людська жадібність справа серйозна. З одного боку свекруха права, а з іншого в неї теж виходить жадібність, адже ж могла і так показати той запис, тимпаче, що він всеодно не поможе

Related Post

Чоловік зізнався, що сумує за колишньою дружиноюЧоловік зізнався, що сумує за колишньою дружиною

Мій чоловік був одружений 8 років. Після розлучення пройшло 3 роки, перш ніж ми почали зустрічатися. У нас все прекрасно, ми не сваримося, обидва налаштовані серйозно і готові працювати над

Хлопець постійно ревнує, бо йому зраджували колишніХлопець постійно ревнує, бо йому зраджували колишні

Зустрічаємося чотири місяці, все добре, але мене дуже ображає недовіра мого хлопця. Каже, що не люблю його, підозрює, що спілкуюся з кимось ще. Працює вахтовим методом, і, коли він удома,

Не роби людям добра, то і не отримаєш зла.Не роби людям добра, то і не отримаєш зла.

Ми з університетських років дружили з однією дівчинкою. Вона була досить розумною, успішно навчалася і мала хорошого перспективного хлопця. Я жила на орендованій квартирі сама. Квартирка була зовсім маленька. В