Та ніхто навіть на ключі не скинувся, жалітися пішли

Я дивуюся, розказує мені свекруха, з наглості і скупості цих людей. Вони до слова, нещадавно переїхали в будинок за містом, ремонт робили ледь не 5 років, а коли закінчили, відали нам квартиру, а самі в хороми.

Там район елітний рахується. Мої свекри без понтів, як то кажуть, просто свекру за бойові заслуги дали землю, то чому б не використати.

Коротше побутували будинок, заселилися. На тій вулиці 25 хат від сили, вулиця в кінці масиву, там і шлагбаум поставили, і охоронця посадили, на тому все. Дітей багато дуже, майже в кожному домі.

А тут свекри теж з дитячого будинку надумали брати, а що, молоді, їм по 45 тільки, чому ні? А ще ми маємо 2 дітей, і 5 племінників, коротше, коли діти приїздять, то там хоч садочок відкривай.

От свекруха вирішила облагородити територію яка закріплена за самим кооперативом, дозволу і голови спитала, а що, на бланку діло. Своїми силами басейна вирили з свекром, квітник розвели, кілька лавок, і родзинка – дитячий майданчик, лебеді там всякі з резини, ну від душі.

В мене свекруха завжди така була роботяща, активна, ініціативна. Так от, ніхто ж не хотів допомагати, а ще сітку натягнули, і замок зробили, ключі мали всім своїм роздати, щоб різні нелюди не псували майно, школа, стільки грошей і праці вклали.

Та ніхто навіть на ключі не скинувся, жалітися пішли, а голова так і сказав, ключі всі в мене, даю по 300 за штуку, гроші будуть теж в мене, на облагородження майданчика і за потреби ремонт.

Без ключів нема чого туди лізти. Одні страсті там в них. А ще нещодавно сама сварлива сусідка прийшла до свекрухи з проханням показати запис з відеокамери, бо їх обікрали.

А моя свекруха і каже, 600 гривень. Та висварилася і побігла далі. Я кажу, мамо, та чи можна так? -Доню, каже свекруха, збирали на камеру по 70 гривень, то багато?

Ще по 30 в місяць за обслуговування і охоронцю надбавку що за камерами слідкує. Ми самі 4 місяці за все платили, за всіх, бо зором кричали що їм ті камери не треба. А ми доречі їх на свій будинок направили.

Там на записі злодія немає, та і гроші б я назад би віддала, не брала б, але людська жадібність справа серйозна. З одного боку свекруха права, а з іншого в неї теж виходить жадібність, адже ж могла і так показати той запис, тимпаче, що він всеодно не поможе

Related Post

Cиділа вдома і чекала, поки він напише і приїдеCиділа вдома і чекала, поки він напише і приїде

Хотіла розповісти вам історію про свій досвід спілкування з молодим чоловіком, який (досвід) я намагалася аналізувати математично. Уже в процесі спілкування я відчувала, що щось не так, і цифри допомогли