Та жінка просила ворожкою її не називати. Строго по імені – Алевтина. Проста, красива, доглянута панянка

Повернула чоловіка і пошкодувала про це…
Я в привороти не вірила. В ворожіння, в екстрасенсів – теж не вірила. Ніколи не бачила ніяких потойбічних знаків і не дивилася телепередач на цю тему. Тому, коли мені подружка одну таку тітоньку привела – посміялася тільки.

Напевно, варто розповісти, навіщо мені це взагалі знадобилося. Кілька років тому від мене пішов чоловік. Він пішов до іншої жінки, обірвавши на корені всі зв’язки зі мною. Це було різко, швидко, він взагалі не шкодував. А я любила його так сильно, що все стало для мене просто неймовірним випробуванням, з яким я не справлялася. Я плакала тижнями, пила, ходила до психолога, відгородилася від усіх і просто пропалювала життя в безглуздих стражданнях і бажанні забутися. Я нічого не хотіла.

Навіть коли подруги на День народження подарували мені поїздку в Париж, я не змогла пересилити себе і, замість того, щоб насолоджуватися містом, я страждала, гуляючи по красивим вулицям. Страждала від того, що чоловіка не було поруч і він не тримав мене за руку в той момент.

Я шкодувала, що була не дуже ласкава з ним. Шкодувала, що не подарувала йому дитину, що не доглядала за собою з тією старанністю, з якою доглядала вона – та, до якої він пішов. Все це тривало місяцями, роками, і, врешті-решт, я ризикнула. Подумала – гірше не буде.

Та жінка просила ворожкою її не називати. Строго по імені – Алевтина. Та й не виглядала вона, як екстрасенс з ТБ. Проста, красива, доглянута панянка. Провели ритуал, не буду вдаватися в подробиці того, як він проходив. Я, не вірячи, продовжила своє нудне існування, а через два тижні він повернувся. Я була в шоці. Зустрів мене в магазині: очі запалі, втомлений, оброслий. Сказав, що без мене не може, що страждає, що шкодує про те, що пішов. Плакав навіть.

Я, радісна, прийняла його назад, а тепер … Тепер хочу позбутися. Це жахливо. Він жахливий, він став не тим, ким був. Не знаю, чи вірити мені в приворот або просто мій чоловік змінився, а може я перехворіла. Але я не бачу в ньому того чоловіка, за якого колись виходила заміж. Тепер він нудний, він ходить за мною по п’ятах, він чи не ноги мені цілує, і якби це було романтично, але ні. Це бридко. Він противний мені, мене душить його любов. Я хочу, щоб та жінка забрала його назад!

Related Post

Олі доводиться вже 20 років звертатися до чаклунів та знахарів…Олі доводиться вже 20 років звертатися до чаклунів та знахарів…

Я завжди вірила в містику, але думала, що таке трапляється рідко, тим більше не зі мною. Але помилилася. Відбулася ця історія коли мені було приблизно 23 роки. Я була вже

Коли була на пошті назвала свій номер телефону, а один хлопець його запам’ятавКоли була на пошті назвала свій номер телефону, а один хлопець його запам’ятав

Зараз навіть похід в магазин чи аптеку – ціла подія. Якщо раніше я надягала найдавніші речі, вибираючись у справах недалеко від будинку, то тепер хочеться виглядати добре, навіть виносячи сміття.

facebook