Так “купити” машину могли тільки ми… Чи ні?

Ці події сталися у травні 2021 року, коли ми з Андрієм (так звати мого чоловіка) вирішили придбати автомобіль.

Через те, що чоловік займається рибалкою і полюванням на постійній основі, новий автомобіль навіть і не розглядали, тому шукали, так скажімо, б/в на RST і побачили оголошення, що цілком підходить нам. Вартість машини була трохи нижчою від ринкового , що також привабило нас.

Перевірили профіль цього Володимира – 7 відгуків та оцінка скрізь – 5 зірок. У продажу ще були дитяче ліжечко і ходунки (це вже потім до нас дійшло, що покупні відгуки та товари виставлені фейкові СПЕЦІАЛЬНО, але, повторюю, дійшло тільки потім…

Чоловік зателефонував за оголошенням, слухавку взяли одразу ж і попросили перейти (для подальшого спілкування) до телеграм. Далі, вже в месенджері, було призначено зустріч рівно наступного дня. Все, здавалося, було чудово.

Ми з чоловіком готувалися до сну і… ДЗВІНОК! Так, це був Володимир і нам було сказано, що щойно, екстрено, знайшовся ще один покупець, який навіть готовий залишити заставу прямо зараз, але, оскільки все-таки ми зателефонували першими за оголошенням, він вирішив запропонувати, щоб цей невелику заставу для покупки внесли йому ми, щоб машина дісталася нам.

Чоловік тоді припускав, що Володимир може виявитися якоюсь нечесною людиною і тому попросив скинути фото документів на машину до телеграм. І що ви вважаєте? Фото документів за кілька секунд уже було у нас. І тут у чоловіка відпали усі сумніви.

Він погодився відправити заставу в 40 тис. грн. Володимир сказав, що після переказу застави машина вже чітко закріпилася за нами. Скинув координати свого будинку і сказав, що можна буде під’їжджати відразу ж після 12:00.

Тоді ми лягали спати зі спокійною душею, не можу пояснити навіть, як він нас двох так прихилив до себе, що ця «довіра» так сильно затуманила очі. Але тоді здавалося, що все точно йде за планом і завтра ми вже побачимося з нашою новою машиною.

На ранок все стало зрозуміло, коли ми ще раз хотіли подивитися документи на машину, але зробити цього не змогли. Тому що чат був вилучений! Я шокований, але, мабуть, у телеграмі людина може видаляти діалог не тільки у себе, а й у співрозмовника (що і сталося в нашій ситуації).

Заходжу на RST – оголошення такого немає, сторінку видалено. шок. Я в сльозах, чоловік розгублено намагався додзвонитися до цього Володимира – марно.. «Телефон абонента тимчасово не доступний» – все, що ми чули…

Звернулися до поліції, але там нас ще більше засмутили тим, що карта, на яку було здійснено переклад, явно оформлена на підставну особу.

Не можу описати вам свої почуття та емоції щодо цієї ситуації. Чоловік тоді ледве до лікарні не зліг (так сильно було погано). 40 000 гривень для нас – величезна сума. Як підсумок: машину, навіть б/в – не купили досі! Фотографію цієї «людини» прикласти не можу, її просто в мене немає.
Але я прошу Вас, будьте уважні!

Бережіть свої нагромадження і не перекладайте жодних застав! Знайте, що шахраї завжди у пошуку жертви! І, слава богу, що в нашому випадку – це лише гроші. Упевнена, що багатьом, бо нам “не пощастило”.

Зруйновані долі, депресії, стреси, серцеві напади… Чи була у вас подібна ситуація? Хотілося б почути.

You cannot copy content of this page