fbpx

Так навіщо він такий мужик взагалі потрібен, з яким треба все життя грати роль? Стрибати, як мавпа, перед ним невтомно з думкою: «А раптом я мало весела і розумна, і він занудьгує, кине мене?»

Зустрічалася вчора з подругами, поговорили, посперечалися про мужиків і так ні до чого і не домовилися.

Не буду все переказувати, поділюся лише кількома власними спостереженнями.
Чоловіки самі хочуть, щоб їм жінки брехали. Щоб заради них жили штучним придуманним життям, всіляко виверталися, крутилися, як вуж на сковорідці. Придумували, що у них життя б’є ключем.

Можна здаватися успішною, начитаною і комунікабельною. Почитати про заморські країни і розповідати, що там була, придумати все – тільки навіщо?

Щоб з самого початку відносин брехати і потім далі прикидатися?

Так навіщо він такий мужик взагалі потрібен, з яким треба все життя грати роль? Стрибати, як мавпа, перед ним невтомно з думкою: «А раптом я мало весела і розумна, і він занудьгує, кине мене?»

Не треба, дорогі дівчата, стрибати вище голови. Все одно не стрибнути. А то, що чоловік один раз переспав і більше не дзвонить – це проблема не жінки, це взагалі не проблема. Просто чоловікам зараз так зручно. Та й деяким жінкам теж.

Це нові реалії сучасного життя і до цього треба звикати. А не вішатися або приймати на свій рахунок, якщо він не дзвонить і тим більше не збирається на вас одружуватися.

Навіщо 40-річному чоловіку взагалі одружуватися? Це, як правило люди, у яких за плечима шлюб, дитина (діти). І вішати на себе ще й ваших дітей «сучасній людині» немає ніякого сенсу.

Тому простіше знайти тітку на вечір, на пару годин, а потім закрити за нею двері і забути про неї, викинувши номер її телефону. А вона там вішатися збирається дурепа.

Related Post

Я допомогла грошима засудженому, а він після цього пропав…Я допомогла грошима засудженому, а він після цього пропав…

Мені просто треба виговоритися, дуже довго тримаю в собі. Я, звичайно, знаю, що багато хто мене не зрозуміють і засудять. Деякий час назад, в соціальних мережах мені написав хлопець. Фотографії

Конфлікт між чоловіком і братомКонфлікт між чоловіком і братом

У нас з чоловіком з недавніх пір невеликий бізнес (перевезення вантажним автомобілем). Їздить за кермом мій брат. Ідея бізнесу власне теж належить братові, і машину він знайшов, і угода проходила

Андрій вирішив піти у сусіднє село на дискотеку через цвинтарьАндрій вирішив піти у сусіднє село на дискотеку через цвинтарь

Цю історію розповів мені мій батько, а йому його батько. Ця історія сталася з моїм дідусем, це було дуже дуже давно. Коли моєму дідові було років чотирнадцять, він як і