Так пройшов майже місяць, а грошей я і не бачила. У когось було щось схоже? Це такий хитрий хід до звільнення чи що?

Понад 2 роки тому я потрапила на цю роботу як на підробіток. Але попрацювавши місяці, хоча мені це подобалося, я вирішила що мені це не потрібно. Бо була основна робота із нормальною зарплатою. І особисте життя. За фактом часу та й потреби на цю роботу не було. Але я її лишила.

Через рік зі мною зв’язався директор із цієї роботи, і запропонував працювати на повну. Я погодилася, бо якраз у мене не було роботи. І почала працювати. Суть роботи полягає в тому, що це написання статей для одного із сайтів. Сайт має дохід з того, що знаходить рекламодавців під статті.

Працювала я рік, все було добре. Оплата нараховується за кожну статтю. І скільки напишеш статей, скільки й отримаєш. Можна хоч 100, хоч 200 штук на день написати. Вони йдуть ніби до архіву сайту і згодом публікуються.

Мої статті постійно публікувалися майже всі на головній сторінці, тому що вони були дуже популярні. Оплата відбувалася так, написав ти статті 50-100 або 40, і можеш подавати заявку на отримання виплати. Протягом 5-7 днів тобі приходять кошти на твій рахунок.

Тобто можна писати статті, і хоч кожні 5 днів замовляти виплати, можна збирати і раз на місяць, кому як подобається. Виплати весь рік надходили мені максимум за 5 днів після замовлення. Директор сам особисто і статті перевіряє, і публікує, і оплату здійснює і нарахування.

Був момент навіть що він попросив інших працівників (авторів) перевчити їх і писати на ті ж теми, що і я. І ось 20 днів тому я замовила свою виплату. І досі грошей 0. Пройшли стандартні 5 днів після замовлення виплати. Грошей 0. Але написано в правилах 5-7 днів чекати.

Пройшло ще 2 дні, вже тиждень, а грошей немає. Ну думаю може якісь справи проблеми у директора треба увійти до положення людини. Адже завжди справно платить. І зарплата хороша. Так пройшов майже місяць, а мені то гроші потрібні, я живу за цей дохід.

Коли на 15 день я написала директору питання, чому затримується виплата і коли приблизно вона буде, відповіді не отримала. Я зв’язалася з іншими працівниками, щоб поцікавитися їм теж затримують виплату і на скільки. Але виявилося, що всім успішно і вчасно виплачують.

І це при тому, що всі ці 20 днів я працювала. І статті також він публікував мої на головній (там ще й авторство вказується під статтею). Тепер нічого не зрозумію, це він що мене звільнив? Чому він мені не платить зарплату?

Ну якби хотів звільнити, міг би так і написати. Але якщо хотів і хоче звільнити, навіщо мені робочі завдання надсилати? Ось потрібна думка з боку що це відбувається? І що я маю робити? Я вже перестала виконувати завдання. Мені на щось жити треба.

Нічого особистого, в тому плані що директор закохався і всього такого, тут бути не може. Тому що, ні я ніколи не бачила директора, ні він мене. Співбесіди проходило тільки голосом по скайпу. Ніяких фотографій ніколи не було потрібно. У когось було щось схоже? Це такий хитрий хід до звільнення чи що?

You cannot copy content of this page