fbpx

Так уже склалося, що я все життя користувалася у хлопців великим успіхом, ніж моя найкраща подруга. Але моя подруга завжди була доступнішою, на відміну від мене, вихованою на маминих настійних радах берегти честь змолоду

Так уже склалося, що я все життя користувалася у хлопців великим успіхом, ніж моя найкраща подруга.

Але моя подруга завжди була доступнішою, на відміну від мене, вихованою на маминих настійних радах берегти честь змолоду.

Я ніколи не претендувала на хлопців, які подобалися подрузі, на відміну від неї.

У моєму житті був чоловік, від якого у мене паморочилося в голові.

Перше кохання, перші сильні емоції . Ну як тоді здавалося, принаймні 🙂
З цією людиною нас пов’язували дивні відносини.

Ми обидва любили одне одного, але видать разом нам бути не судилося все таки, тому ми весь час сходилися і розходилися. Це була юність, я думаю у кожного є такий досвід.

Всі друзі розглядали нас як пару, навіть коли ми були поза відносин.
Всі, крім моєї “кращої подруги”.

Яке ж було моє здивування, коли вона прийшла до мене і з палаючими очима розповідала у всіх фарбах, як вона проводить час з ним.

Точніше як вона провела з ним вечір і він про неї забув. Юність-дурість, я мирилася з ним і прощала її.

В результаті його я все таки викреслила з життя, а “подругу” так і не змогла.

Історія повторилася знову з іншим чоловіком, яка мені був симпатичний, але я не могла дати йому тих відносин, на які він розраховував.

Вона як би доїдала за мною з тарілки, я сприймаю це так.

Зараз пройшло багато років після цих ситуацій. Згадую про них з посмішкою, з цією дівчиною спілкуюся, але на все життя впевнена, що в близьких подругах я не потребую.

Related Post

Я зустрів заміжню жінку в кафе на 11 років старшу за мене, вона одразу натякнула на ліжкоЯ зустрів заміжню жінку в кафе на 11 років старшу за мене, вона одразу натякнула на ліжко

Хочу розповісти вам свою історію зради заміжньої жінки, яка сталася зі мною пару років назад. Якось раз прогулюючись по торговому центру, мені назустріч йшла досить-таки доглянута жінка років 36-38, проходячи