fbpx

Так вийшло, що я почав зустрічатися з двома дівчатами одночасно. Якось запросив їх обох в кафе, познайомив і сказав, що кохаю обох. Був скандал. Але потім вони обидві приїхали до мене додому з валізами…

Мені 22 роки, я не красень, не культурист, ніякими особливими перевагами не володію. Ніяким технікам “знімання” дівчат не навчений. Але так вийшло, що я вже майже два місяці зустрічаюся одночасно з двома дівчатами.

Випадково познайомився з першою дівчиною (назвемо її Ганною) в готелі, куди я приїхав по роботі. Вона працює покоївкою. Це найкрасивіша покоївка на світлі: зелені очі, брюнетка, ніс злегка кирпатий, струнка талія і неймовірно красиві ручки. А про попу я взагалі мовчу – чудо, а не попа! Графік роботи у неї досить щільний, тому зустрічаємося з нею від сили два-три рази на тиждень.

Майже відразу через день після знайомства з Ганною я познайомився з … Аллою (так, нехай буде Алла). Вона не працює, ще вчиться в академії, закінчує її. Вогненно-руда, висока, струнка. Алла є, звичайно, не повною протилежністю Ганни, але дуже від неї відрізняється.

Не знаю, що зі мною тоді сталося, але я тоді був явно на позитиві. День явно задався. Навіть не пам’ятаю, як взяв телефон Алли. Зустрічаюся з нею у вихідні дні. У будні дні не дуже зручно їй, та й я працюю. Хоча іноді виходить вирватися і в один з будніх днів.

Спочатку я сам перед собою виправдовувався, що може з однією з дівчат у мене не вийде, тоді друга стане основним варіантом. Хоча навіть зараз я не знаю, хто з дівчат є “основним варіантом”, а хто “запасним”.

Навіть не знаю … Як довго триватимуть такі відносини? Як довго я зможу ще брехати? Та й що в кінцевому підсумку з усього цього вертепу вийде? .. Але я точно не хочу рвати ні з ким із дівчат. Ідеальним варіантом було б їх обох познайомити, щоб організувати щось на зразок шведської сім’ї. Ось тепер продумую варіанти, бо довше грати на два фронти вже не вийде.

Пройшов час….

В кінці травня я вирішив, що пора з цією ситуацією щось робити. І не придумав нічого кращого, ніж запросити їх обох в кафе. Я не став їх готувати до нашої спільної зустрічі. Та й як підготувати? Не знаю. Просто заздалегідь їм сказав, що дуже люблю кожну з них. А це щира правда, я дійсно люблю і Аллу і Ганну. Вони обидві дуже різні, але є в них і багато спільного: вони трошки скажені, обидві люблять піцу з ананасами і обидві віддають перевагу світлій білизні.

Ну на цьому як би і все. Одна більше любить книжки читати, а інша на приставці грати годинами. Обидві погано готують.

Вибачте, відволікся. Запросив їх в кафе, сказав, що буду чекати там. Спочатку прийшла Алла, а буквально через десять хвилин підійшла Ганна. Ганна після першої хвилини розмови плеснула мені в обличчя журавлинним соком і пішла. Розмова явно не задалася. Хоча я до цього був внутрішньо готовий. Вибачився перед Аллою, посадив її в таксі і став залагоджувати ситуацію в кафе, так як Ганна крім розбитої склянки ще й забрудненила все в кафе. Заплатив і пішов.

Я не став нікому з дівчат дзвонити. Просто сидів весь вечір і пив горілку. Стільки думок промайнуло в той вечір – жах! Вирішив, що більше не буду спілкуватися ні з одною, ні з іншою. Але дівчата, мабуть, вирішили інакше.

Виявилося, що в той вечір поки я пив горілку, Алла в соцмережі знайшла Ганну. У той же вечір вони зустрілися. Я чесно не знаю, що конкретно вони обговорювали, але на наступний день вони приїхали до мене додому.

Привезли пляшку вина, взяли сир, оливки, шинку. Алла навіть слова не дала сказати, пройшла на кухню і нас затягла з Ганною. Ми випили по келиху вина, а потім тільки дівчата сказали, що тимчасово переїжджають до мене. Офігів я від такого повороту? Ну як вам сказати? Я і слова такого не можу підібрати, щоб передати моє здивування.

Коротше, перший тиждень була найважчим. Я не те щоб з двома дівчатами разом не жив, я навіть з однією не жив. А тут відразу дубль. Якось притерлися одне до одного за тиждень (у всіх сенсах). Далі стало простіше, чи в ритм влилися, чи стали одне одного краще розуміти.

Алла виявилася дуже владною. Я бачу, що Ганна підпорядковується Аллі. Бачу, що Алла грубіша, жорсткіша чи що … Ганна м’якша, поступлива і робить все, що їй скажеш. Вона намагається згладити будь-який конфлікт. Але в той же час у Алли більше співчуття, хоча вона намагається цю свою сторону не показувати. Не знаю з чим пов’язана така поведінка.

Є приказка: “Навіщо купувати корову, якщо хочеш випити склянку молока?”. Вона найкраще підходить для тих, хто вирішив жити втрьох. Ліжко – це не причина жити втрьох. Причина жити втрьох, якщо ти без своїх дівчат жити не можеш і не можеш нікого відпустити.

Related Post

Моя колега називає себе стервою і пишається тим, що “розводить” заможніх чоловіківМоя колега називає себе стервою і пишається тим, що “розводить” заможніх чоловіків

У нас на роботі є одна дама, яка сама себе називає стерvою. Чому з латинською v? У неї нік такий в робочому чаті. І цілком виправданий, до речі. Відмінно себе