fbpx

Так вийшло, що я випадково знайшла собі коханця поки чоловік був на заробітках. Коли він поверувся я зізналася і пішла, але дуже скоро я пошкодувала і прибігла до чоловіка просити пробачення

Всупереч прислів’ю, вважаю, що двічі в одну річку увійти можна. Читайте мою історію і судіть самі.

Жили-жили ми з чоловіком. Потихеньку добра наживали, але одного разу вирішили, що треба більше. Так було прийнято рішення, щоб чоловік поїхав на заробітки до сусідньої країни.

Там швидко влаштувався на роботу, став регулярно висилати гроші. Я залишилася вдома, справно платила кредити, відкладала заощадження, ходила на роботу.

До речі, на роботі у мене велика частина колективу – чоловіки. З одним з них і трапився у мене роман. Що це було – захоплення або сліпа пристрасть, недолік чоловічої уваги або божевільна близькість, я не знаю досі.

Зустрічі у нас були часті і регулярні. Незабаром ми перестали приховувати свої стосунки. Я все частіше стала говорити про розлучення з чоловіком, який нічого ще не знав.

Незабаром ми знайшли підходящу квартиру і зняли її для свого любовного гніздечка. Коли повернувся чоловік, йому було все оголошено. Чоловік  переніс мою зраду і нашу відстань. Великодушно він дозволив забрати всі необхідні мені речі, в тому числі і його подарунки у вигляді золотих прикрас.

З коханцем ж відносини поступово стали охолоджуватися. Новизна в ліжку пропала. Замість неї пройшли побутові проблеми. У побуті коханець виявився «ніяким» – не міг ні полку прибити, ні щось полагодити. Я все частіше згадувала чоловіка, у якого все ладилося в руках.

Проживши з коханцем півтора року, я пішла до чоловіка і попросила вислухати мене, сказавши, що дуже сильно помилилася і що хочу отримати його прощення.

Поступово наші відносини з чоловіком налагодилися. Ми пройшли дуже довгий і тернистий шлях до примирення. Зараз ми знову разом вже п’ять років.

Не бійтеся визнавати свої помилки, якими б жахливими вони не були! І буде вам щастя!

Related Post

Чоловік вмовляє мене переспати з його другом, тому що він не може мати дітей…Чоловік вмовляє мене переспати з його другом, тому що він не може мати дітей…

Живемо з чоловіком вже три роки. Чотири місяці тому стали замислюватися про дітей. Спочатку намагалися зробити дитину по-старому))) Але не вийшло. Пішли по лікарях. Думала, що безплідна я, але з’ясувалося,

Маю чоловіка, дитину… а ще маю «миші» в голові. Так я називаю свої незвичайні фантазії у сторону вчительки мого сина …Маю чоловіка, дитину… а ще маю «миші» в голові. Так я називаю свої незвичайні фантазії у сторону вчительки мого сина …

Мені 35 років. У мене двоє дітей, чоловік, будинок, робота. Все як у звичайної середньостатистичної людини. Проблеми побутові не глобальні. І все б нічого, якби не «миші» в моїй голові.

Жінка постарше – моя перша любов… З тих пір часто задивляюся на тих хто старше за менеЖінка постарше – моя перша любов… З тих пір часто задивляюся на тих хто старше за мене

Навчався в десятому класі. Планував на Новий рік з друзями поїхати в Київ на кілька днів. Ще навесні батьки сказали, що не дадуть мені грошей на поїздку. А гроші для