fbpx

Такі залицяльники нам не потрібні

Наталя крутилася на кухні, готувала обід, коли в віконце постукали. Жінка глянула на вулицю і побачила біля ґанку Федора, залицяльника її молодшої сестри Тетяни.

Вона кивнула йому, і хлопець легко вбіг по сходинках ґанку в сіни, а потім пройшов на кухню. Він, озираючись, привітався з Наталею.

-А що, Сергій на обід не приїхав ще? Одна тут пораєшся? – запитав він ніби між іншим про Наталчиного чоловіка.

-Ні, він цей тиждень далеко їде, обідають в полі, а що, хотів його бачити? Може, щось передати? – поцікавилася Наталя.-Та ні, я так… З тобою поговорити зайшов.

Справа така. У Тані скоро день народження, може, підкажеш, який подарунок їй купити… Не знаю, от.-Ой, який подарунок… Сам думай. Дівка на виданні. Обручка – найбажаніший подарунок дівчині, – сміливо сказала Наталя, дивлячись хлопцеві прямо в очі і посміхаючись.

Федір скривився в удаваній посмішці і зіщулився. Він присів на табурет і задивився на Наталю.-Чесно кажучи, у нас ще до цього справа не дійшла, – промимрив він.

– Тобто вона дівчина гарна, скромна, красива, як і ти…Федя дивився на Наталю і очі його ставали немов масляні. Наталя здивовано зловила на собі його погляд і зніяковіла.

А він, осмілівши від її замішання, встав і наблизився.-Я, чесно кажучи, не через неї до тебе зайшов, розумієш? – сказав хлопець, простягаючи руки.

Наталя вивернулася від нього, зазирнула до кімнати і крикнула: -Доню, піди-но курочкам дай чашку з зерном. Ось. І приходь потім. Дівчинка років семи вийшла з кімнати, кивнула нежданому гостю і, взявши чашку, пішла на двір-Так значить, – почала Наталя, – і гнівний погляд її не віщував нічого доброго. – Ах, ти, хитрюга…

Ти що, переплутав щось? Ти куди це прийшов? А те, що я заміжня, це нічого, га? Бідна моя Таня, от же ж, зв’язалася, ще й закохалася в тебе, мабуть.Так от. По-перше, ніколи не приходь сюди, зрозумів? По-друге, щоб і з Танею я тебе більше не бачила!

Такі залицяльники нам не потрібні! Геть звідси!Він вибіг з двору і зник. А Наталя села за стіл і заплакала. Від образи за себе, за сестру.

Related Post

Батько залишив дуже хороший спадок: двокімнатну велику квартиру в 2 хвилинах від метро, ​​заміський будинок в хорошому стані – років 20 назад всією сім’єю будували і витратили пристойну суму грошей. І ось після кількох місяців з тих пір, як я вступила в спадок мій чоловік приніс дуже красиву обручку та зробив пропозиціюБатько залишив дуже хороший спадок: двокімнатну велику квартиру в 2 хвилинах від метро, ​​заміський будинок в хорошому стані – років 20 назад всією сім’єю будували і витратили пристойну суму грошей. І ось після кількох місяців з тих пір, як я вступила в спадок мій чоловік приніс дуже красиву обручку та зробив пропозицію

Після смерті батька хлопець запропонував розписатися. Збіг? Дуже хочеться виговоритися, бо не знаю що мені робити. Справа в тому, що я живу з чоловіком вже 5 років. Коли познайомилися –

Сказав живи у мене тільки волосся з ванни прибирай… А потім думаю: “Треба б в ЗАГС як-небудь зайти, оформити вже відносини…”Сказав живи у мене тільки волосся з ванни прибирай… А потім думаю: “Треба б в ЗАГС як-небудь зайти, оформити вже відносини…”

Прочитав на днях історію і згадав 2016 рік. Вранці в п’ятницю зателефонувала дівчина, з якою ми разом в академії навчалися. Не скажу, щоб ми сильно підтримували зв’язок або були друзями…