Таксист виявився ще тим інтригантом, поїхав через об’їзну, на трасі висадив їх, сказав що з колесом щось

Лєна провернула ключем і зайшла в квартиру, мами видно не було, тато сидів спиною до неї на терасі і навіть не бачив що вона прийшла. Мамо, тату, я вам подарунки з Праги привезла, тату, де мама?

Милий, там хтось прийшов, сказала блондинка з підкаченими губами і поцілувала батька Лєни в губи. Олена застигла, вона не розуміла що відбувається, її тальки 2 тижні не було, а вдома якийсь переворот, меблі інші, і пусто якось, маминих картин немає, речей.

-Тато, а це що за коза і де моя мама? – Доню, тут така справа, ми з мамою вирішили розійтися, мама твоя зібрала речі і поїхала кудись. -Вирішли, чи ти проміняв її на цю силіконову ляльку.

Тату, куди вона могла поїхати, де її речі всі, у неї ж крім цієї квартири нічого немає. -Тепер це моя квартира, вона сама сказала що вона тут жити не буде.

– Яка ти не вихована, треба до батька з повагою говорити, подивись, в нього тиск, та і взагалі як можна так в батьківському домі до тата виражатися? – вмішалася блондинка.

– Татовому домі значить, ок, я повертаюсь сюди через годину, а вас тут немає, ключі і карти лежать на полиці, машина стоїть в гаражі, і не довели Боже, тату, ти не послухаєш мене, ти ж знаєш кому це все належить.

-Сєва, що вона таке говорить, ти сказав що це все твоє, ти мене обманув? Блондинка Софія була явно розгублена адже очікувала на дещо інший розклад.

Одна намагалася додзвонитися мамі, але та скоріше за все карту вже змінила. Що ж, мама всеодно з нею рано чи пізно на зв’язок вийде. Треба їхати додому голубків виганяти.

Лєна повернулася якраз в той момент, коли батько вигрібав гроші з сейфу і останні цінні речі з квартири в носив і грузив в таксі. Він недооцінив своєї доньки, бо та вже біля входу в під’їзд зрозуміла що відбувається, домовилася з таксистом, пояснила ситуацію, гарно заплатила і пропросла зробити так як вона просить.

Сєва с Сонею сіли в таксі і поїхали дуже щасливі ,адже повне грузове таксі цінних речей, на рік чи 2 безбідного життя вистачить.

Таксист виявився ще тим інтригантом, поїхав через об’їзну, на трасі висадив їх, сказав що з колесом щось, щоб вони вийшли з машини, сам притворився що намагається завести машину в щось поремонтувати, сів за кермо і на газ.

Повернув Лєрі все що вони взяли, ще й в кафе запросив. А тут і мама підтягнулася. Пройшла вже 7 років, Лєна, доречі, про батька свого за цей час ні сном ні духом.

Related Post

Прийшовши додому, я почала голосно плакати, я не розуміла, чому він мене зрадив казав, що любитьПрийшовши додому, я почала голосно плакати, я не розуміла, чому він мене зрадив казав, що любить

Я не знаю, що зі мною відбувається, але в моїй голові лише одна людина, і це він. У нас дуже красиво все починалося: ми гуляли, не могли відпустити одне одного